Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video Comparer ikon

Video Comparer 1.07.011

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Video Comparer – Video Karşılaştırma Analiz Programı

 

Video Comparer, birden fazla videoları bulmak ve videoları karşılaştırmak için kullanacağınız bir programdır.

Bilgisayarınızda onlarca yada yüzlerce video dosyası varsa, gereksiz yere aynı video dosyalarından olma ihtimali olabilir. Bu dosyaları bulmak kolay olmayabilir. Bu program sayesinde aynı video dosyalarını bulmak kolay olacaktır.

Sisteminizde depolanan dosyalara ve klasörlere hızlı erişim sağlayan temiz ve sezgisel bir GUI’ye sahiptir, böylece işlemek istediğiniz konumları kolayca seçebilirsiniz. Testler, Video Karşılaştırıcı’nın bir görevi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini, ancak bu, kullanıcı tanımlı hedef konumlarda kaç dosyanın bulunduğuna bağlıdır.

Tarama işleminin sonunda, araç algılanan yinelenen öğeleri gösterir ve bunlar hakkında dosya adı, yol, benzerlik yüzdesi, grup, boyut ve görüntü dizileri gibi ek bilgiler sunar. Seçilen öğeleri Geri Dönüşüm Kutusu’na taşıyabilir, silebilir veya bir yedekleme klasörüne taşıyabilirsiniz.

Bu program, üç farklı tarama modu (hızlı, standart, ayrıntılı veya dolu), gizli klasörleri tara, önbelleği temizle ve istenen filtreye (örneğin en düşük kalite) göre bunları silmek için otomatik olarak kopyaları seçmenize yardımcı olmak için tasarlanmış birkaç ince ayar parametresi içerir. ve daha kısa süre, en düşük video kalitesi, en uzun süre).

Dahası, yedekleme dizinini belirlemenize, görüntüleme modu için görüntü boyutunu seçmenize, kayıt işlemini etkinleştirmenize ve ayrıca minimum veya maksimum video süresine, maksimum yinelenen zaman oranına veya dosya uzantısına (örneğin 3GP) dosya filtreleri uygulamanıza izin verilir. , AVI, ASF, ASX, WMV, VOB, XVID, MP4, MPEG).

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Video Comparer

 

Yazan: meto

Video Comparer 1.07.011 YAPILAN YORUMLAR