Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
mp3DirectCut ikonpreview

mp3DirectCut 2.36

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

mp3DirectCut – Ses Kayıt ve Düzenleme Programı

 

mp3DirectCut, uzun şarkıları bölme, birleştirme ve genel olarak montaj yapmaya yarar. Aynı zamanda ses kayıt özelliği bulunmaktadır.

Ses kesme çocuk oyuncağı gibi görünüyor, ancak bu ifade yalnızca elinizde doğru araçlar varsa mümkün olabilir. Bu program kullanıcılara bunu yapmanın basit bir yolunu sağlayan bir yazılım uygulamasıdır.

Sorunsuz kurulum ve anlaşılır arayüz

Yükleme işlemi herhangi bir komplikasyon sağlamaz ve yazılımı kullanmaya başlamanız yalnızca birkaç saniye sürer. İhtiyacınız olan tüm işlevlere ana pencerede kolayca erişilebilir ve düz görünümdedir. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda yükleyiciye yönetici ayrıcalıklarıyla bir şans daha verdiğinizden emin olun. Buna ek olarak, Yardım içerikleri sağlanır, böylece tüm kullanıcı kategorilerinin herhangi bir sorunla karşılaşmadan yollarını bulmaları sağlanır.

Desteklenen dosya uzantıları ve başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçin

Bu basit yardımcı program bir ses parçası açar ve onu tercihlerinize göre kesmenize olanak tanır ve MP3’lerin yanı sıra MP2, MPA, MUS, AAC ve CUE gibi biçimleri destekler. Bir öğeyi yükledikten sonra, ana pencerede dalga formunu görüntüleyebilir, başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretlemek için fareyi kullanabilirsiniz, ancak yerleşik kutulara tam zaman koordinatlarını girebileceğinizi de bilmelisiniz, daha fazla doğruluk için.

Şarkıları ayırın ve duraklamaları otomatik olarak algılayın

mp3DirectCut, genel ses düzeyini ayarlama, bölme ve hatta bir şarkıdan diğerine parçaları kopyalama gibi görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olur. Buna ek olarak, menü çubuğundaki bir giriş, bir ses parçasını otomatik olarak işaretlemenize, duraklamaları algılamanıza ve bir öğeyi otomatik olarak kırpmanıza olanak tanıyan gelişmiş özellikleri ortaya çıkarır. Yeniden senkronizasyonları kontrol edebilir ve iki aşamalı solma efekti uygulayabilirsiniz.

Yerleşik kontrolleri kullanın ve aynı anda birden çok dosyayı işleyin

Oynatma kontrolleri ayrıca ana pencereye dahil edilmiştir ve herhangi bir noktada bir şarkıyı çalmanıza, duraklatmanıza veya durdurmanıza, bir seçimi döngüye almanıza veya bitiş veya başlangıç ​​noktasından oynatmanıza olanak tanır. Ses karışımının tamamını kaydetmeyi, yalnızca mevcut seçimi dışa aktarmayı ve hatta daha uzun ses dosyaları için CUE sayfaları oluşturmayı seçebilirsiniz. Kullanıcı tanımlı bir zamanda kesme, belirli bir konumda solma ve otomatik olarak işaretleme gibi aynı anda birden fazla öğe ile birden fazla işlem gerçekleştirmenize olanak tanıyan toplu işlem mevcuttur.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

mp3DirectCut

 

 

Yazan: meto

mp3DirectCut 2.36 BENZER İÇERİKLER
mp3DirectCut 2.36 YAPILAN YORUMLAR