Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video Rotator and Flipper ikon

Free Video Flip and Rotate 1.4.60.1024

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Free Video Flip and Rotate – Video Döndürme Programı

 

Free Video Flip and Rotate, hatalı konumda çekilmiş videoları döndürmek için kullanacağınız bir programdır.

Bir videoyu düzenleme söz konusu olduğunda, bazı şeyler akılda tutulmalıdır. Örneğin, bir videonun yönlendirmesi gibi küçük rahatsızlıkları düzeltmek… Bu program, hatalı pozisyonda çekilmiş video dosyalarını  döndürmek için size yardımcı olacaktır. Programın düzgün çalışması için bilgisayarınızda .Net Framework yüklü olması gerekir.

Uygulama, videolarınızı kolayca çevirerek veya döndürerek düzenlemenin kolay bir yolunu sunar. Özellikle cep telefonları ile çekilen videolarda, hatalı tutuş pozisyonu yüzünden sıkıntılar olmaktadır. Bu videolar bilgisayar ortamındaki oynatıcılarda ters görüntü veya hatalı bir görüntü verir. Aynı şekilde sosyal platformlardaki paylaşımlarda da aynı hatayı verir. Program sayesinde bu hata kolayca düzeltilir. Ayrıca, videonun hem orijinal hem de değiştirilmiş sürümünü içeren iki panel görüntülenir, böylece ilk ve düzenlenmiş dosyalar arasındaki farkları kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, videonun çevrilmesi veya döndürülmesi gereken bölümünün başlangıç ​​ve bitiş zamanını seçerek videonun istenmeyen kısımlarını düzenleme işleminden çıkarabilirsiniz. Bir videoyu değiştirdikten sonra, arkadaşlarınızın videoyu takdir edebilmesi veya kendileri dağıtabilmesi için videoyu Facebook gibi bir sosyal ağda kolayca paylaşabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Video Rotator and Flipper

 

 

Yazan: meto

Free Video Flip and Rotate 1.4.60.1024 YAPILAN YORUMLAR