Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GOM Mix Pro 2.0.5.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

GOM Mix Pro – Video Düzenleme Aracı

 

GOM Mix Pro, bir kaç tıklama ile çeşitli düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan bir video düzenleme programı olarak sunulmaktadır.

Program, çekici klipler oluşturmak için çeşitli klipleri ve ses dosyalarını, metinleri ve görüntüleri sorunsuz bir şekilde birleştirebilen bir video düzenleyici ve kodlayıcıdır. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için tasarlanan, hafif bir düzende ve sezgisel seçenekler ile birlikte gelir.

Gom mix uygulamasını açtığınızda, arayüzünün üç ana bölüme ayrıldığını keşfedeceksiniz: biri videoyu önizlemek için, ikincisi zaman çizelgesi görünümünde kaynakları birleştirmek için ve sonuncusu medya dosyalarını, metinleri, görüntüleri, şablonları ve filtreleri işlemek için . Farklı multimedya dosyaları ekledikçe, bunlar zaman çizelgesinde görüntülenir. Programı bir videodan diğerine yumuşak bir geçiş elde etmek için metin klibine girecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Alternatif olarak, başka çeşitli geçiş efektleri de mevcuttur.

Videoların yanı sıra son video klibe özel metin ekleme özelliği de sağlar. Metin parçaları yazmak ve stillerini özelleştirmek için temel biçimlendirme seçeneklerine sahip yerleşik bir metin düzenleyici ile birlikte gelir. Çıktıya görüntü eklemek de mümkündür. Ayrıca, konuşma balonları, semboller, ifadeler ve daha fazlası gibi kullanabileceğiniz önceden tanımlanmış animasyonlu resimlerden oluşan cömert bir koleksiyonla birlikte gelir. Tabii ki, bunların yanı sıra, bilgisayarınızdan da resim ekleyebilirsiniz.

Şimdiye kadar bahsedilen özellikler sizi GOM Mix Pro’nun standart bir video oluşturucu olduğuna inandırabilir. Bununla birlikte, uygulamanın video kalitesini artırmanıza yardımcı olacak birkaç düzenleme seçeneği de içerdiğini bilmelisiniz. Doku parametrelerini çeşitli efektler kullanarak değiştirebilir ve renk özelliklerini (ton, doygunluk, parlaklık, ışık, renk, canlılık, poz vb.) Ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli renk ve doku dönüştürme filtrelerini deneyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

GOM Mix Pro

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

GOM Mix Pro 2.0.5.5 YAPILAN YORUMLAR