Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Corel VideoStudio Pro ikon

Corel VideoStudio Pro 2022 25.0.0.584

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Corel VideoStudio Pro – Video Düzenleme Programı

 

Corel VideoStudio Pro, etkileyici videolar oluşturmak için kullanacağınız profesyonel düzenleme araçları içeren bir programdır.

Akıcı bir arayüzle etkileyicidir

Bu program temiz bir tasarıma sahiptir ve iyi yapılandırılmış bir özellik grubu sayesinde projelerinizde yardımcı olur. Bununla birlikte, çok sayıda video düzenleme özellikleri içerir. Bu yüzden, programın özelliklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için bu programa biraz zaman ayırmanız gerekir. Öğreticiler ve yardım kılavuzu mevcuttur ve video düzenleme süreci hakkında kapsamlı ayrıntılar içerir.

Videoları anında düzenleme

Bu program dosyalarınızı bir kitaplıkta tutmanızı sağlar. Kitaplık, videolar, resimler ve şarkılar gibi her türlü öğeyi saklayabileceğiniz yeri temsil eder. Ayrıca projelerinize ekleyebileceğiniz çeşitli şablonlar, geçişler, efektler ve diğer özellikleri bulabileceğiniz yerdir. Fotoğrafları, videoları ve şarkıları kolay ve hızlı bir şekilde bir araya getiren bir video, fotoğraf slayt gösterisi veya diğer multimedya sunumları oluşturmak için başlayabileceğiniz bazı temel düzenleme adımları vardır.

Favori kliplerinizi kitaplığa içe aktarabilir, küçük resimleri zaman çizelgesine sürükleyip bırakarak bir video projesine ekleyebilir, ayrıca başlıkları gömebilir ve metni tercihlerinize göre biçimlendirebilirsiniz (örneğin, hizalamayı ve yazı tipini, boyutunu ve rengini değiştirin).

Videolar veya görüntüler arasına geçiş efektleri eklenebilir ve böylece bir görüntünün bir sonrakine geçişini karartmak ya da dağıtmak için çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ses dosyalarını ekleyebilir ve bunları zaman çizelgesinde tercih edilen konuma yerleştirebilir, şarkıları kırpabilir ve solma sönme efektlerini etkinleştirebilirsiniz.

Ekstra video düzenleme özellikleri

Bahsettiğimiz düzenleme yetenekleri, kişiselleştirilmiş klipler oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı temel seçeneklerdir. Ancak özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Son video akışları veya multimedya sunumları üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza yardımcı olmak için birkaç ekstra gelişmiş parametre sunmalıdır.

Ayrıca 4K 3840 x 2160 çözünürlüğe kadar MP4-AVC / H.264 tabanlı video kameralar için XAVC S standardı desteği sunar. Bunun dışında, toplu işlemleri kullanarak profilleri farklı video formatlarına dönüştürmenize, altyazıları konuşmaya eşleştirmenize, ağır çekim ve hızlandırma yapmanızı da sağlar.

Kliplerinizi dışa aktarın ve paylaşın

Corel VideoStudio, düzenlenen videoları AVI, MP4, WMV veya MOV dosya formatında kaydetmenize, ses akışlarını WMA dosyalarına çıkarmanıza ve DV video kameralar, tabletler ve akıllı telefonlar (iPad dahil) gibi taşınabilir cihazlarda saklanabilecek bir dosya oluşturmanıza olanak sağlar. , iPhone ve Android cihazlar) ve oyun konsolları. Klipler YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo’da çevrimiçi olarak paylaşılabilir. Ayrıca DVD, AVCHD ve Blu-ray Disklere veri yazabilir ve menüler, alt menüler ve bölümler içeren çeşitli şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Corel VideoStudio Pro

 

Yazan: meto

Corel VideoStudio Pro 2022 25.0.0.584 YAPILAN YORUMLAR