Hızlı Arama Robotu
WorkTime ikon

WorkTime 11.1.1

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

WorkTime – Çalışanları İzleme Programı

 

WorkTime, derece bilgilendirici verileri sunarak çalışan verimliliğini artırmak için tasarlanmış en kaliteli çalışan izleme yazılımı.

WorkTime güvenilen ve başarıyla dünya çapında birçok kuruluş tarafından kullanılan bir programdır. Program, çalışanların üretkenliği, bilgisayar kullanımları, yazılım kullanımları ve internet kullanımı için izlemektedir. Üretkenliği etkileyen sebepleri yakalar.

Uzun öğle yemekleri, kişisel ihtiyaçları için çalışma arkadaşları ile sık kahve molaları, İnternet, yazılım kullanılarak ve şirketin bilgisayarlarında sohbet gibi tüm bu faaliyetler sonucunda olumsuz verimlilik düzeyini etkileyen sebepleri görmeyi sağlar. WorkTime ile çalışma saatleri içinde aslında boşta ve aktif olduğunda çalışanlarınız şirketin bilgisayarlarını nasıl kullandıklarını tam olarak izlersiniz.

Örneğin: zayıf katılımcılık,  kişisel internet kullanımı (Facebook, haber, e-alışveriş, online oyunlar, tarama, vb), kişisel yazılım kullanımı (oyunlar, iş dışı yazılımlar)gibi. Bu program, işin her dakikasını kaydeder ve her türlü analitik verileri sunar. WorkTime Windows Terminal Sunucu, Citrix, Mac Sanal ortam için tasarlanmıştır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 

 

 

 

Yazan: meto

WorkTime 11.1.1 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version