Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Microsoft Office Devri Kapanıyor

Microsoft Office Devri Kapanıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Microsoft Office

Microsoft,  “Office, artık Microsoft 365 haline dönüşüyor” başlığı ile bir duyuru yaptı.

 

Microsoft tarafından yapılan duyuruda şunlar söylendi;

“Son birkaç yıl içinde Microsoft 365, amiral gemisi üretkenlik paketimiz haline geldi, bu nedenle Microsoft 365‘ten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir deneyim oluşturuyoruz. Önümüzdeki aylarda Office.com, Office mobil uygulaması ve Office app for Windows, yeni bir simge, yeni bir görünüm ve daha da fazla özellikle Microsoft 365 uygulaması haline gelecek.”

Microsoft, “Office’ten “365”e dönüşüm ile ilgili değişiklikleri, Kasım 2022’de Office.com içinde kullanılmaya başlayacak. Daha sonra, Windows’taki Office uygulaması ve Ocak 2023’te Office mobil uygulaması için değişiklikler faaliyete geçecek. Yapılacak değişiklikler, iş, okul veya kişisel kullanım için Office kullanan herkesi ilgilendirecek.

ABD’li şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, daha önce “Microsoft Office” adı altında kullanılan uygulamalar, bundan sonra “Microsoft 365” adı altında kullanılmaya devam edilecek.

Microsoft Office Devri Kapanıyor YAPILAN YORUMLAR

  • meto
    5 ay önce

    Maalesef Microsoft ürünleri pahalı olmakla beraber, aslında pahalı olmasının en büyük sebebi, paramızın dolar karşısındaki değeri ile alakalı. Yoksa ABD’de yaşayan biri olsak, dolar bazında ödenen paralar çok yüksek olmazdı. Sağlık olsun ne diyelim.

  • Alaeddin Tekinkoca
    5 ay önce

    Microsoft 365 çok iyi ama ev kullanıcıları için fiyat biraz yüksek. Türk kullanıcılar için zorlayıcı olabiliyor.