Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
chatgpt yeni özellik

ChatGPT’ye gizli görüşme özelliği geliyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

ChatGPT’ye gizli görüşme özelliği geliyor

 

ChatGPT arama geçmişi nasıl kapatılır? ChatGPT’ye gelecek yeni özellik ile beraber, artık yapay zeka ile gizli görüşme gerçekleştirme imkanı oluşacak.

Son zamanların en önemli yapay zeka sistemi olan ChatGPT, kullanıcıların arama geçmişinin kapatılması taleplerine kayıtsız kalmadı. OpenAI, bu talepler doğrultusunda yeni eklenen bir özellikle kullanıcıların arama geçmişini kapatma konusunda isteklerini karşılamış olacak. Bilindiği üzere kullanıcıların yapmış oldukları aramalar, ChatGPT yapay zeka sisteminin kendini eğitmesine katkı sağlıyordu. Yine aynı şekilde kullanıcı talepleri doğrultusunda, kullanıcılar yapay zekanın bu aramalara bağlı olarak kendini eğitmesini de durdurabilecekler. Sohbet geçmişinin devre dışı bırakılması durumunda, konuşma, arama geçmişinde görülmeyecek.

Dünya genelinde de son zamanlarda çokça tartışmalara konu olan ChatGPT sohbet botu İtalya’da kullanıma kapatıldı. Vuna istinaden OpenAI Baş Teknoloji Yöneticisi, şirketin Avrupa’nın gizlilik yasasına uyduğuna dair güvence verdi. Pek çok konuda insanlara büyük kolaylıklar sağlayan bu yapay zeka sisteminin, beraberinde getirdiği güvenlik endişelerine bağlı olarak bir süre daha tartışmalara konu olacağı anlaşılmaktadır.

 

Yazan: meto

ChatGPT’ye gizli görüşme özelliği geliyor BENZER İÇERİKLER
ChatGPT’ye gizli görüşme özelliği geliyor YAPILAN YORUMLAR