Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Folder iso ikon

Folder2Iso 3.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Folder2Iso – Klasörleri ISO’ya Çevirme

 

Folder2Iso, klasörler ve alt klasörlerden ISO dosyaları oluşturmak için kullanacağınız sezgisel bir GUI’ye sahip basit ve hafif bir programdır.

Folder2Iso , bilgisayarınızdaki herhangi bir klasörden bir ISO dosyası oluşturmak için kullanacağınız çok basit ama kullanışlı bir uygulamadır. Program, ISO dosyalarını CD ve DVD’lere yazabilen ayrı bir araç kullanarak bilgisayarlarına film veya diğer dosyaları kolaylıkla yazmak isteyen kullanıcılar için de çok kullanışlıdır.

Folder2Iso sadeliği sayesinde etkileyicidir. Çoğu kullanıcı, tüm prosedürü çok daha zor hale getirebilecek tonlarca özellik ile oldukça karmaşık özellikler beklese de, tam aksine her şey oldukça basittir. Ara yüz minimaldir ve bir yardım dosyası içermese bile, programın nasıl kullanılacağını anlamak sadece birkaç dakika sürer.

Kullanıcılar  ISO dosyasına dönüştürmek istedikleri klasörü seçmeleri ve çıktı konumunu seçmeleri istenir, bu da sonucu kaydetmek için dizini sağlamaları gerektiği anlamına gelir. Ek olarak, kullanıcıların ISO etiketini sağlamaları ve karakter Setini seçmeleri gerekir.

Hangisini seçeceğinizden emin değilseniz, Charset açılır menüsünün yanındaki soru işaretine tıklamanız ve verilen bilgileri okumanız önerilir; bu şekilde sizin için en iyi seçeneği seçebilirsiniz. Bundan sonra sadece “ISO Oluştur” düğmesine basın ve bekleyin. Genellikle, program işi sadece birkaç saniye içinde yapar, ancak bu aynı zamanda klasörün genel boyutuna ve dahil edilen dosyaların sayısına da bağlıdır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Folder2Iso31

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

Folder2Iso 3.1 BENZER İÇERİKLER
Folder2Iso 3.1 YAPILAN YORUMLAR