Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Freemake Video Converter ikon

Freemake Video Converter 4.1.13.146

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Freemake Video Converter – Toplu Medya Dönüştürme Programı

 

Freemake Video Converter, ses, video, görüntü veya DVD gibi çeşitli dosyaları farklı biçimlere dönüştürmek için kullanacağınız medya dönüştürme programı.

Bazı antivirüs uygulamaları, bu programı virüslü olarak algılayabilir. Bu uyarılar aslında yanlış algılama ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle aracı indirip yüklemek güvenlidir. Freemake Video Converter , çeşitli videoları, ses dosyalarını, görüntüleri ve DVD dosyalarını diğer uzantılara kodlayabilen bir araçtır.

Desteklenen dosya biçimleri ve kullanıcı dostu arayüz

Araç, AVI, MP4, MPEG, WMV, 3GP, DVD, HD, MKV, MP3, WMA, FLAC formatlarını ve diğerlerini tanırken, arayüzü çok sezgisel ve çekici.

Dahili oynatıcı ve farklı çıktı profilleri

Kuyruğa dosya ekledikten sonra (“sürükle ve bırak” yöntemi desteklenir), küçük resimlerini, toplam süreyi ve ses/video ayarlarını görüntüleyebilir ve ayrıca videoyu harici bir medya oynatıcıda ön izleyebilirsiniz.

Bir ön ayar seçip düzenledikten sonra dosyaları AVI, MP4, WMV, DVD, MP3, Apple, Blu-ray ve diğer profillere kodlayabilirsiniz.

Böylece çerçeve boyutunu, genişliğini ve yüksekliğini, ayarı, video codec bileşenini, kare hızını ve bit hızını ve ayrıca ses codec bileşenini, kanalları, örnek frekans hızını ve bit hızını seçebilirsiniz.

Performansını test etmek

Çıktı hedefini seçtikten sonra, toplam ilerlemeyi görselleştirebileceğiniz ve isteğe bağlı olarak görev tamamlandıktan sonra bilgisayarı kapatabileceğiniz dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

Bir görevin tamamlanması biraz zaman alabilir (küçük dosyalar ve varsayılan ayarlar söz konusu olduğunda bile), ancak bunun nedeni Programın iyi bir görüntü ve ses kalitesini korumaya odaklanmasıdır. Program ayrıca iyi açıklanmış nasıl yapılır eğitimlerine ve bir tanıtım videosuna sahiptir.

Ancak, yazılım boştayken çok yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır ve bir görev devam ederken bilgisayara büyük bir yük bindirir. Ayrıca, bazı durumlarda videolarda ileri geri gitmek zorlaşıyor (örn. FLV’den MPG’ye, WMA’dan MPG’ye).

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Freemake Video Converter

 

 

 

Yazan: meto

Freemake Video Converter 4.1.13.146 YAPILAN YORUMLAR