Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BullZip PDF Printer ikon

BullZip PDF Printer 14.2.0.2955

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

BullZip PDF Printer – PDF Dosya Oluşturma Programı

 

BullZip PDF Printer , her tür belgeden PDF dosyaları oluşturmak için Windows’ta sanal yazıcı kuran bir araçtır. Bu şekilde, herhangi bir uygulamanın yalnızca yazdırma menüsünü kullanarak PDF dosyaları oluşturmasına izin verir.

Kurulum ince ayarları

Kurulum sırasında, BullZip PDF Yazıcının düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğu üçüncü taraf bir program olan Ghostscript Lite‘ı indirmeyi ve yüklemeyi önerir. Kullanıcı arayüzü standarttır ve sekmeler Genel, İletişim Kutuları, Belge, Görüntü, Filigran, Birleştirme, Güvenlik ve Eylemler’dir.

Genel yapılandırma ayarları

Genel bölümünde, yeni bir seçenek kümesi kopyalayabilir veya oluşturabilir, çıktı biçimini (PDF, BMP, EPS, JPEG, PCX, PNG, PS veya TIFF) seçebilir ve varsayılan adını belirtebilir (isteğe bağlı olarak görüntülenen makroları kullanın), eğer çıktı var, üzerine yazmayı onaylayın ve son klasör ve son dosya adını hatırlayın.

Meta veri düzenleme işlemleri, filigranlar ve diğer kullanışlı araçlar

Belgede, oluşturulan dosyanın belge özelliklerini (yazar, başlık, konu, anahtar sözcükler), kalite ayarlarını, PDF kalitesini, başlangıç ​​yakınlaştırma düzeyini ve uyumluluk düzeyini ayarlayabilirsiniz. Görüntü bölümü, cihazı, yatay ve dikey çözünürlüğü ve diğerlerini yapılandırarak bir görüntü dosyasının oluşturulmasını kontrol etmenizi sağlar.

BullZip  ile belgenizi bir metin filigranı ile damgalayabilir ve yazı tipini, rengini, boyutunu, anahat genişliğini, katmanını, dönüşünü ve konumunu özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, PDF belgeleri birleştirmek için üst üste koyabilir, ayrıca dosya güvenliğini artırmak için özelleştirilebilir anahtar uzunluğu ve izinleri olan bir parola (sahip ve kullanıcı) ayarlayabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

BullZip PDF Printer

 

Yazan: meto

BullZip PDF Printer 14.2.0.2955 BENZER İÇERİKLER
BullZip PDF Printer 14.2.0.2955 YAPILAN YORUMLAR