Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Unlocker 1.9.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Unlocker – Silinmeyen Dosya ve Klasörler Silme Programı

 

Unlocker, dosya veya klasör yolu değiştiği için yada herhangi bir sebepten dolayı silinmeyen klasörleri silmek için kullanılan küçük boyutlu, kolay kullanımlı ve ücretsiz bir programdır.

Silme konusunda size bela olan bu dosya ve klasörlerin bir kaç tane sebebi vardır.  Erişim engellenmiş, Dosya yolu değişmiş, Bir paylaşım ihlal edilmiş, Kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir veya  Dosya başka bir program ya da kullanıcı tarafından kullanılıyor olabilir. Bu sebeplerden dolayı silmek istediğiniz dosya ve klasörleri silemezsiniz. Sürekli masa üstünde veya bulunduğu yerde görmek sizlere oldukça can sıkıcı gelecektir. Bunu çözmenin en kolay yolu, Unlocker  programından faydalanmaktır.

Kullanımı son derece kolay olan ve bilgisayarınızda yer kaplamayan  bu program ile silinmeyen dosyaları silmek veya silinmeyen klasörleri silmek sizler için çocuk oyuncağı gibi gelecek. En inatçı dosyaları bile silmenin mümkün. Ayrıca program kurulum gerektirmeden kullanacağınız bir programdır. Program tamamen ücretsizdir ve daima ücretsiz kalacaktır; bu, herhangi bir amaç için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Programdan memnunsanız ve Program ile beraber diğer  programlarının gelişimini iyileştirilmesini istiyorsanız,  motive etme amacı ile küçük veya büyük her türlü bağış memnuniyetle karşılanacaktır. Programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Unlocker

PROGRAM VİDEOSU

Sık sorulan Sorular

– Antivirüsüm Unlocker’dan şikayet ediyor, herhangi bir kötü amaçlı yazılım var mı?

  • Hayır, Unlocker her zaman% 100 güvenli olacak, daha fazla bilgi için blogumu kontrol et.

– Unlocker çalışmayı bıraktı, ne yapmalıyım?

  • Unlocker’ı kaldırın, yeniden başlatın, Unlocker’ı içeren tüm kayıt defteri anahtarlarını silin, yeniden başlatın, yeniden yükleyin.

– Unlocker Windows Vista ve Windows 7’de çalışıyor mu?

  • Evet. Global olarak UAC’yi devre dışı bırakmak istiyorsanız, “Denetim Masası” na, sonra “Kullanıcı Hesapları” na, sonra tekrar “Kullanıcı Hesapları” na, sonra “Kullanıcı Hesabı Denetimi” ne gidin ve Kapalı olarak ayarlayın, sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

– Unlocker Windows’un 64 bit sürümlerinde çalışıyor mu?

  • Evet, 1.9.0 sürümünden itibaren.

– Unlocker komut satırında çalıştırılabilir mi?

  • Evet! Komut satırı seçenekleri kullanılabilir.

– Hata Ayıklama Ayrıcalıkları “nedir?

  • Bu, Yerel Güvenlik Ayarlarınızın profiliniz için bir Hata Ayıklama Ayrıcalığına izin vermediği anlamına gelir. Microsoft’un belgelerini okuyun ve “Hata Ayıklama Programları” haklarını ayarlayın.

– Hata Yedekleme Ayrıcalıkları “nedir?

  • Bu, Yerel Güvenlik Ayarlarınızın, profiliniz için bir Yedekleme Ayrıcalığına izin vermediği anlamına gelir. Microsoft’un belgelerini okuyun ve “Dosyaları ve dizinleri yedekle” haklarını ayarlayın.

– Windows XP ev sürümünde ayrıcalıklar nasıl ayarlanır?

  • Kaynak setini buradan indirin ve komut satırından ihtiyacınız olan ayrıcalıkları belirleyin: SeBackupPrivilege, SeDebugPrivilege ve SeLoadDriverPrivilege. İşte hata ayıklama ayrıcalıklarına örnek: ntrights + r SeDebugPrivilege -u YourAccountName

– Unlocker Explorer uzantısını sessiz modda çalıştırmak nasıl olur?

  • Bunu kullanmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum, hangi dosyaların bir dosyayı kilitlediğini her zaman görmelisiniz, çünkü bazıları geçerli olabilir. Ancak bu önerileri yoksaymak istiyorsanız, bunu kayıt defterinize yükleyin.

– İndex.dat nasıl silinir?

  • Çok basit: 1 / explorer’da index.dat dosyasına sağ tıklayın ve Unlocker’ı seçin, 2 / Sol alt köşedeki “Sil” i seçin, 3 / “Tümünün Kilidini Aç” a tıklayın ve bitirdiniz!

 

 

Yazan: meto

Unlocker 1.9.2 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları