Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unlocker ikon

Unlocker 1.9.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Unlocker – Silinmeyen Dosya ve Klasörleri Silme Programı

 

Unlocker, herhangi bir sebepten dolayı kaldırılmayan yada silinmeyen dosya ve klasörleri silmek için kullanacağınız bir programdır.

Herhangi bir sebepten dolayı, yada kısmen sistem tarafından kullanıldığı için bir türlü silinmeyen dosya ve klasörleri silmek için bu programı kullanabilirsiniz. Kendimizin de denediği ve kullanmaya devam ettiği bu program, kullanımı son derece kolay ve yer kaplamayacak kadar küçük bir programdır.

Tek yapmanız gereken şey; kısa yoldan açarak, silmek istediğiniz dosya veya klasörü seçmek. Daha sonra karşınıza gelen pencerenin sol alt tarafındaki komut butonundan yapmak istediğiniz işlemi seçmek. Yani yönetemediğiniz dosya veya klasör silme, yeniden adlandırma, taşıma veya hiç bir şey yapmama komutlarından birini seçmeniz yeter.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Unlocker

KULLANIM VİDEOSU

Can sıkıcı dosya silinememe hatalarına veda edin

Neyse ki, adından da anlaşılacağı gibi, dosyalarınız ve izinleriniz üzerindeki kontrolü geri almanıza izin veren Unlocker adlı küçük ve neredeyse hayat değiştiren bir uygulama var .

Bu türden en iyi uygulama olarak kabul edilir (kesinlikle en popüler olanıdır), Unlocker, işlemleri sonlandırma, DLL’leri boşaltma, index.dat dosyalarını silme ve kilitli dosyaların kilidini açma, silme, yeniden adlandırma ve taşıma becerisine sahiptir. hatta yeniden başlatma gerektiriyor.

Devam etmeden önce, bir uyarıda bulunmak gerekiyor: Bu uygulamanın verimliliğini küçümsemeyin. Küçük olabilir, ancak hem önemli işlemleri öldürme hem de işletim sisteminizden kritik dosyaları silebilir.

Bunun dışında, işlevselliği konusunda söylenecek pek bir şey yok. Unlocker, herhangi birinin minimum özelliklere neredeyse hiç çaba harcamadan erişmesine yardımcı olması gereken basit, anlamsız bir GUI’ye sahiptir.

Kusursuz işlevsellik – sadece birkaç fare tıklamasıyla dosyaların kilidini açın

Tipik ve sürpriz içermeyen kurulum prosedürünün ardından, uygulamayı başlatın ve basit Explorer penceresi aracılığıyla kilidini açmak istediğiniz dosyalara göz atın.

Daha sonra, uygulama çeşitli aktif kilitlere sahip sözde işlem tutamaçlarını ve bunlarla başa çıkma yollarını tespit ederse, belirli bir konumdaki tüm dosyaların veya işlemlerin bir listesi sunulur.

Şans eseri, hiçbir kilitleme tutamacı bulunmazsa, yardımcı program sizden seçilen nesne üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz bir eylemi seçmenizi ister. Tüm hesaplar için oldukça basit bir şekilde silmeyi, yeniden adlandırmayı, taşımayı veya hiçbir işlem yapmamayı seçebilirsiniz.

Uygulama, en son Win 8, 8.1 ve 10 dahil olmak üzere temel olarak Windows’un tüm sürümlerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, bu sistemleri çalıştıran kullanıcılar, uygulamanın kabuk entegrasyonu yapamadığını ve eski işletim sistemlerinde görünen tepsi aracısının olmadığını fark edebilir.

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

Unlocker 1.9.2 YAPILAN YORUMLAR

  • mehmet
    3 sene önce

    el,nize saglık

  • talip
    3 sene önce

    Harika bir programmış. denedim ve kesinlikle tavsiye ederim. Bir türlü silemediğim dosyayı çok kolay sildi.