Voxal Voice Change ikon

Voxal Voice Changer 6.07

Voxal Voice Changer – Konuşma Seslerini Değiştirme Programı

 

Voxal Voice Changer, güçlü, gerçek zamanlı ses değiştirme yazılımı olarak tanımlanır. Mikrofon kullanarak konuşma seslerini değiştirmek için kullanılır.

Bu program aslında çok önemli gibi görünmese de, sesinizi değiştirerek eğlenme fırsatı sağlar. Sesleri değiştirirken kullandığınız yaratıcılıklarla insanları şaşırtabilirsiniz. İçerisinde çok sayıda efekt bulunuyor.

Sesleri küçük çocuk sesine çevirmek, bir robot sesine çevirmek bir yaratık veya drakula sesine çevirmek gibi daha 50 çeşit seçenek sunuyor. Kayıt yapmadan önce bir efekt seçip daha sonra kayıt yaptığınızda efekt yapma işlemi tamamlanmış oluyor.Programı kurduktan sonra çalıştırıp kayıt ve efekt işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değil. Mutlaka bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor. Bu eğlenceli programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurup hemen eğlenceli efektler oluşturabilirsiniz. Arama yaparken sesleri değiştirme programı arayanlar için henüz bir önerimiz olmamakla beraber, bu programla eğlenceli ses montajları oluşturacağınıza şüphe yok.

Voxal Voice Change

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Voxal Voice Changer 6.07 YAPILAN YORUMLAR