Winamp ikon

Winamp 5.8.3660

İçeriğimize Oy Verin!
[Total: 1 Average: 3]

Winamp – Ücretsiz Müzik Dinleme Programı

 

Winamp bilgisayarların kişisel olarak kullanılmaya başlandığından 20 Aralık 2013 yılına kadar yayımlanan en popüler medya oynatma programıdır.

Bu program Nullsoft tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen ve uzun zaman bilgisayar kullanıcılarına medya çalar olarak MP3 medya akışı sağlamıştır. 1998 yılında faaliyete başlayan Nullsoft 2013 yılında feshedilmiş ve programın güncellemesini sona erdirmiştir. Buna rağmen programın indirme linklerini kaldırmayarak, kullanıcılarının taleplerini karşılamaya devam etmiştir.

Her ne kadar güncellenmese de, program 2013 yılı versiyonu ile bugünkü medya programları ile rekabet edecek kalitededir. Günümüzde aynı işlevselliklere sahip olarak geliştirilen medya programları ile ilgili tanıtımlar yapılırken bile, ‘Winamp benzeri medya oynatıcı’ diye tarif etmektedirler.

Bugün indirip kullanacağınız bu program tüm zamanların en iyi mp3 çalar programı olarak bütün ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılamaya yetecektir. Sahip olduğu ekolayzer sayesinde istediğiniz tonda müzik dinleme keyfi yaşarken, ayarlayacağınız görsel animasyonlarla müziğin ritmine uygun masaüstü görsel şovu ile eğleneceksiniz. Programı hemen indirip ücretsiz  olarak kullanabilirsiniz. Kendi sitesinde bulunan orjinal ürün olduğu için programı İngilizce olarak kullanabilirsiniz.

Winamp

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

Winamp 5.8.3660 YAPILAN YORUMLAR
  • Plex Media Server 1.13.8 | Program İndirme Sitesi
    5 ay önce

    […] Winamp medya oynatıcı yerine alternatif olarak iddialı bir şekilde geliştirilerek piyasaya sürülen bu medya oynatıcı basit olmakla beraber bulut tabanlı olarak çalışıyor. Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz mp3 çalar programları arasında seçenek olarak yerini alan bu programı denemenizde yarar var. Özellikle Winamp kullanıcıları bu programa karşı yabancılık çekmeyecekler. […]