Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
karaoke5 ikon

Karaoke 5 45.38

Please wait...

Karaoke 5 – Ücretsiz Karaoke Yapma Programı

 

Karaoke 5,   bir çok medya formatını detekleyen ve ücretsiz olarak  Karaoke yapmak için  kullanabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Program ile oluşturmak istediğiniz karaoke projesi için, şarkılardaki vokal kısımları kaldırarak, altyapı müziği oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen, içerisinde bulundurduğu araçlar sayesinde, karaoke yapmak için profesyonel düzenlemeler yapabilirsiniz. Kullanımını çok basit olmayan ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir program olarak, bu alanda ihtiyacı olanların işine yarayacağını düşünüyoruz. Çünkü biz denediğimizde, öncelikli olarak dikkatimizi çeken bu dezavantaj oldu.

Bu programın ana amacı, müzik çalma listesinin gerçek zamanlı yönetimi, parçalar arasında karıştırma ve geçiş yapma sayesinde profesyoneller veya amatör şarkıcılar tarafından performansı kolaylaştırmaktır. Bir şarkı dosyası, çalma listesinden veya doğrudan bilgisayardaki “sürükle ve bırak” şeklinde başlatılabilir. Entegre sıra “K5 Instrument” midi dosyaları için mükemmel bir ses kalitesi sağlar, bu nedenle diğer ses sıralarını aramaya gerek kalmayacak.

Standart Freeware sürümünde, Karaoke 5 K5, MIDI, KAR, KFN, MP3, WMA, MP3 + CDG, WMA) CD + G, VS (Sanal Puan) ve VIDEO (MP4, FLV vb.) destekler. Bununla beraber bir çok video ve ses formatını destekler.

Bu programını kullanmanın kolay olmadığından bahsetmiştik. Bu konusunda zorluk çeken kullanıcılar sitesine girerek online destek alabilirler. Ayrıca sitesinin destek bölümünden gerekli ayrıntılara ulaşabilirler. Karaoke yapma merakı olanlar, ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bu programı sitemizden indirip kullanabilirler.

Karaoke 5

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Karaoke 5
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Karaoke 5 45.38 YAPILAN YORUMLAR