Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Filmora Video Editor ikon

Filmora Video Editor 11.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Filmora Video Editor – Kullanışlı Video Düzenleme Programı

 

Filmora Video Editor, videolara efekt ekleme, videoları kesme, videoları birleştirme ve daha bir çok şey yapmak için kullanacağınız bir video editörü yazılımıdır.

Son zamanlarda video düzenleme konusu bir çok bilgisayar kullanıcısının ilgisini çekmekte. Youtube ve daha bir çok video paylaşım siteleri yada diğer sosyal medya sitelerinde paylaşmak için videoları düzenlemek isteyen kullanıcılar, bunu piyasada bulunan video düzenleme programları ile yapmaya çalışıyorlar.

Wondershare Filmora, mevcut giriş cihazlarını kullanarak videoları, resimleri ve ses dosyalarını yerel klasörlerden içe aktarmanıza ve multimedya kaydetmenize olanak tanır. SD ve HD kayıt cihazları desteklenmektedir.

Zaman çizelgesine eklendikten sonra bile her parça ayrı ayrı düzenlenebilir. Görüntüyü kırpabilir, süresini kısaltabilir, ses akışını kesebilir, anlık görüntü yakalayabilir ve görüntü özelliklerini ayarlayabilirsiniz: kontrast, parlaklık veya doygunluk.

Çözünürlük, kodlayıcı ve bit hızı gibi genel parametreler oluşturma sürecinde ayarlanabilir. Program yaratımınızı çeşitli formatlarda kaydedebilir, böylece daha fazla kullanım bu şekilde mümkün olur.

Bu program piyasada bulunan bir çok video düzenleyicisinden biridir. Ayrıca kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilenlerin başında gelir. Programın kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.

Programın kolay arayüzü, temiz görünümü ve basit komutları sayesinde video düzenlemeyi öğrenmenin ilk adımlarını atmaya çalışan herkes için güçlü bir uygulamadır. Program, basit komutlarla karmaşık düzenleme işlevlerini kullanmak için tasarlanmıştır, bu da onu yeni başlayanlar için ideal hale getirir.

►Filmora Eğitim Videoları: https://bit.ly/2ZHwo0I

 VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Filmora Video Editor 10

 

Yazan: meto

Filmora Video Editor 11.6 YAPILAN YORUMLAR