KMPlayer ikon

KMPlayer 2021.8.26.12

KMPlayer – Ücretsiz Medya Oynatma Programı

 

KMPlayer, bilinen bir çok medya formatını destekleyen ve bütün kodekleri içeren ücretsiz bir medya oynatma programıdır.

Bilgisayarınızın işletim sistemiyle gelen medya oynatıcılar, eksik kodekler yüzünden bir çok medya formatını desteklememektedir. Yada üreticiler tarafından kendi programlarının özel olması adına bir iki medya formatını yada kendilerine özel bir medya formatını destekleyecek şekilde geliştirmektedirler. Bunun için mutlaka ilgili dosyayı çalıştırması için bilgisayarınıza o dosyayla ilgili kodekleri kurmanız gerekmektedir. Oysa bu programı kurduktan sonra tek tek medya kodekleri kurmanıza  gerek kalmayacaktır.

Ayrıca düşük performanslı bilgisayarlarda sistemi yormadan çalışma özelliğine sahiptir. Program bizim Winanmp’tan sonra kullanmaya başladığımız ve halen kullandığımız bir programdır. Son derece gelişmiş bir medya programı olmasına rağmen, üreticisi tarafından ücretsiz olarak sunuluyor.  Çoklu kodek desteği, mükemmel görüntü ve ses kalitesi ile, tüm formalardaki videoları problemsiz izlemek için, bilgisayarınıza indirip kurmanız yeterlidir.

 

KMPlayer

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Yüksek çözünürlüklü film desteği
 3D, 4K ve UHD desteği ile üstün kalitede film izlemek.
 Dünya çapında 24 dil desteğine sahiptir.
 Çeşitli çok sayıda medya formatı desteği
 RTS, MPEG1, MPEG2, AAC, WMA7, WMA8, OGG gibi formatları destekler.
 Video yakalama özelliği
 Ses, video ve ekran yakalama özelliğine sahip olup, yakaladığınız ses, video ve ekran görüntülerini  istediğiniz formatta kayıt eder.
 Filmler için alt yazı desteği
 Parlaklık ve kontrast ayarları.
 Dahili iç kodekler.

 

 

Yazan: meto

KMPlayer 2021.8.26.12 YAPILAN YORUMLAR