Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recover My Files ikon

Recover My Files 6.4.2.2590

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Recover My Files  – Veri Kurtarma Programı

 

Recover My Files, herhangi bir sebepten dolayı silinen verileri kurtarmak için kullanacağınız oldukça kaliteli bir veri kurtarma yazılımıdır.

Çok amaçlı olarak kullanılan bilgisayarlarda, kullanıcıların mutlaka önemli kişisel verileri de saklanmaktadır. Bir proje belgesi, resim albümü, müzik arşivi, video dosyaları, muhasebe hareketleri, web site dosyaları v.s…. Hepsi ayrı ayrı bir öneme sahip olan bu veriler, bazen kaza ile silinebilir. Ya da bir virüs nedeni ile silinebilir. Bu istenmedik durum karşısında çaresiz kalmak inanılmaz üzücü olabilir.

Bu program, virüs bulaşmış veya Geri Dönüşüm Kutunuzdan kalıcı olarak kaldırılmış olsalar bile, silinen dosyaları (örneğin belgeler, resimler, videolar, arşivler, e-postalar) geri getirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca bir sabit disk çökmesi veya bölümleme hatasından sonra harici yerel sürücülerdeki (örn. Kamera kartı, USB) belgeleri kurtarabilir ve biçimlendirilmiş sabit sürücüleri geri yükleyebilir. Silinen tüm dosyaları taramayı seçebilir veya aramayı ve işlem süresini sınırlandırmak için bir anahtar sözcük girebilirsiniz.

Recover My Files, yukarıda anlattığımız gibi sebeplerden dolayı istenmedik veya beklenmedik şekilde silinen müzik dosyalarını, video dosyalarını, resim albümlerini ve tüm silinen verileri tekrar geri getirmek mümkündür. Program sayesinde sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış tüm dosyaları ve tüm verileri kurtarmak sizin elinizde. Daha küçük dosyalarda, oldukça hızlı çalışır. Ancak tam bir format kurtarma işlemi gerçekleştirmeyi seçerseniz, biraz zaman alabilir. Ayrıca, birden çok örneği açmamaya dikkat edin, çünkü üst üste binme hatalara neden olabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Recover My Files

 

 

 

Yazan: meto

Recover My Files 6.4.2.2590 YAPILAN YORUMLAR

 • kürşat
  3 sene önce

  inşallah olur

 • dysr
  3 sene önce

  mami1969

 • hayder
  4 sene önce

  Çok iyi