Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Recover My Files 6.3.2.2552

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Recover My Files  – Veri Kurtarma Programı

 

Recover My Files, herhangi bir sebepten dolayı silinen verileri kurtarmak için kullanacağınız oldukça kaliteli bir veri kurtarma yazılımıdır.

Program dosyalarını Kurtarır ve veri kurtarma sonuçlarını görüntülemenize olanak tanır. Böylece verileri geri almanın mümkün olduğunu kesin olarak bilirsiniz. Dosyaları geri almak için herhangi bir teknik veya veri kurtarma yazılımı bilgisi gerekmez. Sabit sürücü veri kurtarma işlemini gerçekleştirmek için veya Dosyaları disketten, zip sürücüsünden, akıllı ortamdan, küçük flaştan veya diğer çıkarılabilir ortamlardan verileri biçimlendirmeye ve kurtarmaya çalışıyorsanız, bu programı kullanın.

Çok amaçlı olarak kullanılan bilgisayarlarda, kullanıcıların mutlaka önemli kişisel verileri de saklanmaktadır. Bir proje belgesi, resim albümü, müzik arşivi, video dosyaları, muhasebe hareketleri, web site dosyaları v.s….  Hepsi ayrı ayrı bir öneme sahip olan bu veriler, bazen kaza ile silinebilir. Ya da bir virüs nedeni ile silinebilir. Bu istenmedik durum karşısında çaresiz kalmak inanılmaz üzücü olabilir.

Program, bu gibi durumlar için kullanabileceğiniz bir kurtarıcıdır. Yukarıda anlattığımız gibi sebeplerden dolayı istenmedik veya beklenmedik şekilde silinen müzik dosyalarını, video dosyalarını, resim albümlerini ve tüm verileri tekrar geri kazanmanız mümkündür. Program sayesinde sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış tüm dosyaları ve tüm verileri kurtarmak sizin elinizde.

Recover My Files

KULLANIM VİDEOSU

Özellikler:

 Sabit disk, kamera kartı, USB, Zip, floppy disk, iPod ve başka bir ortamdan verileri kurtarma
 Dönüşüm Kutusu ile silinen dosyaları kurtarma
 Sabit Disk kurtarma
 Bir sonraki dosyaları geri alın bölümleme hatası düzeltme
 RAW sürücü ve RAW sabit diskler üzerindeki verileri kurtarma
 Belgeler, fotoğraflar, video, müzik ve e-posta kurtarma
 NTFS FAT (12/16/32), ExFAT HFS, HFS + desteği

 

Yazan: meto

Recover My Files 6.3.2.2552 YAPILAN YORUMLAR
  • DURSUN
    8 ay önce

    işime yaradı

Program Videoları