Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recuva ikon

Recuva 1.53.2083

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Recuva  – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

 

Recuva, kayıp ve önemli belgeleri bulmak ve onları geri kurtarmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Yanlışlıkla önemli bir dosya silindi? Bilgisayar çökmesinden sonra kaybolan dosyalar? Sorun değil. Bu yazılım Windows bilgisayarınızdan, geri dönüşüm kutusundan, dijital kamera kartından veya MP3 çalardan gelen dosyaları kurtarır! Resimleri, müzikleri, belgeleri, videoları, e-postaları veya kaybettiğiniz diğer dosya türlerini kurtarabilir. Sahip olduğunuz  hafıza kartları, harici sabit diskler, USB bellekler gibi yeniden yazılabilir medya aygıtlarından verileri kurtarmak için iyi bir çözümdür.

Kişisel önemli veya önemsiz belgelerimizi artık çoğunlukla bilgisayarda saklıyoruz. Bu yüzden bazı durumlarda önemli dosyaları keybetmek gibi sıkıntılı anlar yaşamamız kaçınılmaz olabilmektedir. Bazen yanlışlıkla, bazende dijital arızalar yüzünden olabilen çok önemli veri kayıpları,  Recuva sayesinde geri kurtarılmaktadır.Program, üstün arama özellikleri ile, geri dönüşüm kutusu yada diğer depolama alanları üzerindeki kaybolan dosyaları bulmak ve geri kazanmak için olanak sağlar. En yüksek standartlarda test edilerek, çok büyük başarılar elde etmiş olan bu yazılım, milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. Silinen dosyaları kurtarmak ve geri getirmek için böyle bir yazılıma ihtiyacınız olacaktır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Recuva

PROGRAM VİDEOSU

 Özellikler:

 Bellek kartları, geri dönüşüm kutusu, ve sanal diskler üzerinde haftalar önce silinen verileri kurtarmak için imkan sağlar.
 Bireysel ve kurumsal olarak kullanım amacı ile testlerden geçmiş güvenli bir yazılımdır.
 FAT, UDF ve exFAT dosya sistemlerini destekler.
 Dosyaları güvenli olarak silebilirsiniz.

 

Yazan: meto

Recuva 1.53.2083 YAPILAN YORUMLAR

  • KADİR
    2 sene önce

    çok iyi