Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Registry_Repair_ikon-removebg-preview

Registry Repair 5.0.1.130

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Registry Repair – Sistem Kayıt Defteri Onarma Programı

 

Registry Repair, bilgisayarın kayıt defterinde farklı alanlarda bir düzineden fazla analiz imkanı sağlayarak, 18 farklı hata türünü tespit edebilir.

Program hızlı, kapsamlı ve güvenli tarama motoru ile, hızlı bir kayıt defteri taraması gerçekleştirir. Kayıt defteri onarma işlemini başlatmadan önce kayıt defteri yedeği almak için imkan sağlar. Böylece olası bir problem ile karşılaştığınızda, aldığınız yedeği içe aktararak kayıt defterinin çalışmasını sağlarsınız. Mutlaka bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılması gereken programlardan biridir. Bu programı kullanarak, bilgisayarın kararsız çalışmasına bağlı performans kayıplarını da önlemiş olursunuz. Bu programın Softpedia tarafından herhangi bir virüs içermediğine dair garanti edilmektedir.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!
Registry Repair

 

Yazan: meto

Registry Repair 5.0.1.130 BENZER İÇERİKLER
Registry Repair 5.0.1.130 YAPILAN YORUMLAR

 • meto
  3 sene önce

  Programların sadece inceleme videolarını çekerek, o programı tanımaya çalışıyoruz. Program indirme sitesi olarak sizlerde takdir edersiniz ki, binlerce programı çok iyi tanıyor olup, bunlara referans olmak zordur. Bizler de bir çok programları deneyerek test ederek kullanıyoruz zaten. Bu yüzden özel bir tavsiyede bulunmaktan kaçınıyoruz.

 • Zerre
  3 sene önce

  Program, kayıt defterini düzeltmeye çalışırken daha çok bozuyor mu? Bununla ilgili bir yorum yapmamışsınız. Programların kullanılabilir olup olmadıkları, tavsiye edip etmediğinizi de video da belirtirseniz daha faydalı olur.
  Başka bir çok benzer program var. Benzerleri ile kıyaslarsanız, bu programı tavsiye ediyor musunuz?