CCleaner ikon

CCleaner 5.82.8950

CCleaner  –  Sistem Bakım ve Optimizasyon Programı

 

CCleaner ile, bilgisayarınızı optimize ederek daha rahat çalışmasını sağlayan ve dünyada milyonlarca bilgisayar kullanıcısı tarafından beğenilerek kullanılan bir yazılımdır.

İlk işletim sistemi kurulduktan bir süre sonra, gerek yüklenip kaldırılan programlardan kalan izler ve gerek İnternet’te sörf yaptığımız izlerin birikmesiyle beraber, zaman içerisinde bilgisayarda ciddi performans düşüklüğü oluşmaya başlar.

Bu gibi durumlarda, CCleaner ile yapacağınız basit bir temizleme işlemi, sorununuzu çözmeye yetecektir. Aynı zamanda bilgisayarı optimize etme ve bilgisayarı hızlandırma özellikleri dışında, bu yazılım; tarayıcılarda ki otomatik giriş sağlayan kişisel kullanıcı adlarını, parola ve şifreleri kaldırarak, internet güvenliğinizi sağlar. 

Kullanımı kolay ve ücretsiz olması özelliği ile ilk tercih edilebilir programlardan biridir. Milyonlarca kullanıcıya sahip ve eleştirmenler tarafından en beğenilen PC temizleme yazılımı olarak yorumlanmaktadır. Bu favori temizleme aracı ile, tek bir tıklamayla, tüm işe yaramaz dosyaları ve internet geçmişini kolayca temizleyebilirsiniz.

Daha önceleri çoğunlukla format atmak zorunda kalarak düzelttiğimiz bu hatalardan kurtulmak için, artık bilgisayarlarınızı formatlamaya gerek yoktur. Bu programı yükleyerek bilgisayarınızı daha verimli hale getirebileceksiniz. Sistem hızlandırma konusunda en başarılı programlardan biri olan bu yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

ccleaner

PROGRAM KULLANIM VİDEOSU

Programın Yetenekleri:

 Bilgisayar içerisinde yavaş yavaş birikerek bilgisayarın hızını düşüren çöp dosyaları toplar ve hızlı bir şekilde temizler.
 Gizliliğinizi riske sokacak çerezleri temizleyerek, güvenliğinizi sağlar.
Kayıt defterini tarayarak hataları onarır ve çökmeleri engeller.
 Arka planda sessizce çalışarak bilgisayarın hızını düşüren uygulamaları ayarlayarak bu tip olumsuzlukları engeller.

 

 

 

Yazan: meto

CCleaner 5.82.8950 YAPILAN YORUMLAR