Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
System Mechanic Free ikon

System Mechanic Free 23.0.0.10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

System Mechanic Free  – Bilgisayar Sistem Bakımı Programı

 

System Mechanic Free, bilgisayarı optimize etmek, bilgisayarın hızını ve performansını yükselmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bilgisayarınız asla ilk işletim sistemin kurduğunuz günkü kadar hızlı olamaz. Sürekli yüklenen ve kaldırılan programlar, internet geçmişi gibi işe yaramaz kalıntılar biriktikçe, bilgisayarın performansı düşer.

PC’nizin performansını sürekli güncel tutmak için, mutlaka bir optimizasyon programına ihtiyacınız var. Bu program, sürekli olarak bilgisayarınızın performansını güncel tutabileceğiniz, bilinen en kaliteli optimizasyon aracıdır. Sistem hataları, donmalara ve çökmelere karşı bilgisayarınızda mutlaka olması gereken programlardan biridir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

System Mechanic FREE

 

 

Kısaca özelliklere baktığımızda;

 İşlemci, RAM ve Driverların gerçek zamanlı olarak kalibrasyonu sağlanır. İşletim sisteminin hızlı ve sorunsuz çalışması için, tehditleri büyük bir kararlılıkla ortadan kaldırır. Bilgisayar açılış hızını arttırmak için, maksimum optimizasyon sağlar. internet, video, indirme ve oyun hızlandırır. İnternet, video, indirme ve oyun hızını arttıracak optimizasyonu sağlar. 50 değişik türde çöp dosyaların temizlenmesini sağlar. Sorunlu kayıt dosyalarını düzeltir.

 Bu yazılım  tüm özellikleri ile beraber, kendi alanındaki en etkili ve popüler olarak bilinen bir programdır. Tek bir tıklama ile bilgisayarınızın genel bakımını çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu alanda tavsiye edilebilir en öncelikli programdır.

Genel olarak bugüne kadar programın ücretsiz sürümü bulunmuyordu. Son yıllarda pro özelliklere göre kısıtlamalı da olsa, programın ücretsiz sürümü dağıtılıyor. Ne kadar özellik kısıtlamalı bile olsa, yinede bilgisayarın performansını yükseltebilecek kadar fayda sağlıyor.

Sizde bilgisayara bakım yapmak ve bilgisayarın hızını arttırmak istiyorsanız, bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

 

Yazan: meto

System Mechanic Free 23.0.0.10 YAPILAN YORUMLAR