Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Smart Game Booster ikon

Smart Game Booster 5.2.1.594

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Smart Game Booster – Oyun Hızlandırma Programı

 

Smart Game Booster, oyunları hızlı oynamak için kullanacağınız bir optimizasyon programıdır. Bu yazılım sayesinde oyunları daha pürüzsüz oynama imkanı elde edersiniz.

Zamanla sisteminizde kayıt defteri hatası veya disk G / Ç hatası olabilir. Aracımız kayıt sisteminizi, disk G / Ç performansını iyileştirmek ve sisteminizin kararlılığını korumak için Internet’i güçlendirmek için sistem ayarlarınızı optimize edebilir. PC’nizi hızlı ve kolay disk birleştirme ile hızlandırın. Analiz, Akıllı Defrag, Hızlı özellikli bu yazılım,  yanıt süresi uzun süren sorunları çözer ve ayrıca diskin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Bununla beraber, saklanan dosyalarınızın kaybolmasını engeller.

Esas amaç oyun hızlandırma olsa da, genel bir optimizasyon elde edersiniz. Örneğin; eski sürücüler, ekran yırtılmasına, mavi ekrana ve sistem çökmesine neden olan ana nedenlerden biri. Sürücü güncelleyicimiz eski sürücüleri otomatik olarak algılayabilir, en iyi görsel ve işitsel oyun deneyimini ve kesintisiz bir performans sağlamak için en son sürücüleri indirme imkanı sağlar.Smart Game Booster, geçici olarak arka plan kapatma işlemini ve gereksiz Windows hizmetlerini, RAM ve başlangıç öğelerini temizleyerek birkaç saniyede PC performansını artırabilir ve FPS’yi büyük ölçüde artırabilir. Aynı zamanda STEAM, Origin ve Uplay gibi farklı distribütörlerden oyunlar toplamanıza yardımcı olacak bir oyun düzenleyicisidir. Basit bir tıklama ile FPS’i artırabilir ve oyununuzu aynı anda başlatabilirsiniz. Dahası, FPS’yi oyun anında gerçek zamanlı olarak, GPU ve CPU sıcaklığını ve fanların hızını izleyebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Smart Game Booster

 

Yazan: meto

Smart Game Booster 5.2.1.594 BENZER İÇERİKLER
Smart Game Booster 5.2.1.594 YAPILAN YORUMLAR