Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Window Registry Repair ikon

Free Window Registry Repair 4.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Free Window Registry Repair – Sistem Kayıt Defteri Hataları Düzeltme

 

Free Window Registry Repair, windows kayıt defteri hatalarını onarmak ve bilgisayarın performansını arttırmak için bağımsız olarak kullanacağınız bir optimizasyon programıdır.

Kayıt defteri, herhangi bir Windows sisteminin kalbi ve ruhudur. Sisteminizin nasıl göründüğünü ve nasıl davrandığını kontrol eden bilgiler içerir. Hemen hemen tüm Windows kullanıcıları, bilgisayarlarının performansındaki düşüşü yavaş yavaş yaşar. Bunların çoğu, Windows Kayıt Defteri Hataları ile ilişkilendirilebilir.

Free Window Registry Repair, düzenli olarak kullanmak ve kayıt defterini onarmak, sisteminizin sadece daha kararlı olması değil aynı zamanda Windows’un daha hızlı çalışmasına yardımcı olacaktır. Birkaç dakika ve daha az fare tıklamasıyla,  Windows kayıt defterinizin maksimum optimizasyonunu kolayca elde edebilirsiniz. Tüm kayıt defterinizi tarar ve kayıt defteri sorunlarını çözer.

Size kolaylık sağlamak ve maksimum koruma sağlamak için yapılan onarımları otomatik olarak yedekler. Böylece her zaman geri yükleme düğmesini kullanarak Windows kayıt defterini orijinal durumuna geri yükleyebilirsiniz.

Manuel olarak yapılamayan bu iş için bir çok sistem bakım programları içerisinde bununla ilgili ek araçlar bulunsa da, bu program tek başına bağımsız olarak kullanılmaktadır. Yine de kullanıcılara önerimiz, bu tip programlar ile yapacakları tarama ve onarma sonrasında yaşanabilecek olası bir arızaya karşı önceden kayıt defteri yedeği almaları yönünde olacaktır.

Denemelerde, sistem kaynakları tüketmeden kullanılırken, çok kısa bir zamanda tarama gerçekleştirdiç. Yine aynı şekilde, Testlerimiz sırasında hiçbir hata olmadı. Sezgisel bir ara yüze sahip olsa da, çok şık ve çok çekici bir görünüme sahip değildir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Window Registry Repair

 

 

 

Yazan: meto

Free Window Registry Repair 4.5 YAPILAN YORUMLAR