Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Advanced SystemCare Free ikon

Advanced SystemCare Free 16.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Advanced SystemCare Free  – Bilgisayarın Performansını Arttırma Programları

 

Advanced SystemCare Free, tek bir tıklama ile bilgisayarı optimize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Advanced SystemCare, Dünya genelinde 150 milyondan fazla indirilmiş muhteşem ödüllü bir sistem optimizasyon programı olarak  da bilinmektedir. Makinenizin en iyi durumda olmasını istiyorsanız, biraz bakım yapmanız gerekir, bundan kaçış yok.

Bu program içerisinde bulundurduğu 12 adet sistem aracı ile, bilgisayarınızı ilk kurduğunuz zamanki gibi yüksek performansına getirmenizi sağlar. Program ile entegre olarak kurulan önemli programlardan bazıları; iobit uninstaller, driver booster, smart defrag ve antimalware yazılımıdır. IObit Uninstaller; bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaların tüm izlerini kaldırarak, çöp dosya yığını ve buna bağlı yavaşlamaları önler. Yani bilgisayarı daha temiz ve daha verimli kullanmak için gelişmiş araçlardan faydalanırsınız.Driver Booster; güncelliğini kaybetmiş sürücüler yüzünden oluşan problemleri çözmek için, sürücüleri kolayca güncellemek için çözüm sunar. Smart Defrag; küme bölünmesi ve parçalanmaları yüzünden oluşan yavaşlamaları kaldırmak için disk birleştirme konusunda etkili bir çözüm sağlar. Bu yazılımları ayrıca tek tek indirip  kurabilirsiniz.

Kurulum sırasında içerisinde hiçbir reklam yazılımını bulundurmayan %100 güvenli ve kullanımı son derece kolay bir yazılımdır. İnternet bağlantısı hızlandırmak için tarayıcı ayarlarını optimize eder ve Windows yanıt süresini kısaltmak için RAM ve CPU kullanımı da dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak bilgisayarı izler. Sistemi onarmak ve sistemi optimize etmek için yüksek paralar ödemenize gerek yok. Bu program sayesinde  bilgisayarınızı ücretsiz olarak optimize ederek hızlandırırsınız.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 Advanced SystemCare Free

Yazan: meto

Advanced SystemCare Free 16.1.0 YAPILAN YORUMLAR