Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Force Deleter 1.4.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Wise Force Deleter  – Silinemeyen Dosyaları Silme Programı

 

Wise Force Deleter, silinmesi zor dosyaları silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir dosya silme aracı olma özelliği taşır.

Bir çok sefer bilgisayarımızdan silmek istediğimiz dosyaları silme problemi yaşamışızdır. Genellikle birden fazla sebep yüzünden yaşanan bir sorundur. Oldukça sinir bozucu bir ses ile hata mesajı vererek dosyayı silemeyeceğimizi bildirir.

Mesela; Bir dosyayı silmek istediğinizde, “Dosya silinemiyor: erişim engellendi”,  “Bir paylaşım ihlal edilmiştir”, “kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir”,  “dosya başka bir program ya da kullanıcı tarafından kullanılıyor”,  “Diskin dolu olmadığından emin olun ya da yazma korumalı ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun” gibi mesajlar ile karşılaştığınızda bu program çözüm kaynağınız olacaktır.  Son derece kolay kullanabileceğiniz bu program sayesinde, silinemeyen kilitli dosyaların kilitlerini açabilir ve güçlü silme seçeneği ile silebilirsiniz.

Program, içerik menüsünü kullanarak erişmenizi sağlar. Kurduktan hemen sonra, içerik menüsünde “Silmeyi Zorla” adlı yeni bir seçenek görünecektir. Kilitli bir dosyanın kilidini açmak ve silmek için, dosyayı sağ tıklamanız yeterlidir, Delete Silmeye Zorla’yı seçin, Wise Force Deleter başlatılır. Sonra derhal kilidini açabilir ve dosyayı hemen Windows sisteminizden silebilirsiniz, ki bu çok uygun bir işlemdir. Diğer tüm WiseCleaner ürünleri gibi, Wise Force Deleter’in arayüzü de sezgiseldir. İlk bir zamanlayıcı bile, saniyeler içinde askıda kalabilir. Daha da iyisi, dosya silme işlemini sizin için kolaylaştırmak için sürükle ve bırak özelliğini de destekliyor.

 wise-force-deleter

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Wise Force Deleter 1.4.9 YAPILAN YORUMLAR
  • emin dinc
    1 ay önce

    harbiden işe yaradı emeğinize sağlık..

Program Videoları