IObit Uninstaller ikon

İObit Uninstaller 11.0.1.14

İobit Uninstaller – Program Kaldırma Yazılımı

 

İObit Uninstaller, windows işletim sistemi içinde bulunan program ekle kaldır aracına alternatif gelişmiş program kaldırma aracı.

Yazılım yükledikten sonra Windows PC’niz yavaş çalışıyor mu? Hiç bir paket program içeren bir program kurdunuz mu? IObit Uninstaller  bu problemleri sizin için çözer.

Birlikte gelen programlar da dahil olmak üzere istenmeyen yazılımları tek bir tıklamayla kaldırmak için tasarlanmıştır. Yeni yükleme izleyicisi, yazılım yüklemesi sırasında yapılan tüm değişiklikleri ileride geri alınabilmeleri için günlüğe kaydederek tüm programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olur.

Zamanla bilgisayarınızda kaldırılmış dosyaların geride bıraktığı ve işe yaramayan çöp dosyalar birikerek bilgisayarınızda yavaşlamalar olmasına yol açabilmektedir. Bu yüzden, program kaldırma ve kaldırılan program izlerini kaldırma işleminin tam ve eksiksiz olması, bilgisayarınızda olabilecek muhtemel sistem hatalarını engelleyecektir.Sistem hatalarını engellemekle kalmayıp, aynı zamanda sistem performansına da fayda sağlayacaktır. Kullanılmayan programları bilgisayarda gereksiz olarak tutmak, gereksiz disk alanı işgal etmektir. Bu sebeple kullanılmayan işe yaramayan programları bilgisayardan kaldırmak, disk alanından tasarruf etmenizi sağlar.

iobit uninstaller

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

İObit Uninstaller 11.0.1.14 YAPILAN YORUMLAR