Wise Program Uninstaller ikon

Wise Program Uninstaller 3.2.2

 
 

Wise Program Uninstaller – Program Kaldırma Yazılımı

 

Wise Program Uninstaller, bilgisayarınızda kaldırmak istediğiniz inatçı programların kolayca ve derinlemesine kaldırılmasını sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Bir çok ihtiyacımız olan veya olacağını düşündüğümüz programları deneme veya kullanma amaçlı olarak bilgisayarımıza yükleriz. Fakat sonradan program kaldırmak istediğimizde, bilgisayarın kayıt defterinde izler veya kırık işe yaramaz çöp dosyalar kalabiliyor. Bunlar temizlenmedikçe zamanla bilgisayarımızda bir takım problemlere yol açabiliyor. Bu yüzden kaldırma işleminin tam ve eksiksiz olması gerekiyor.

Bazı inatçı yazılımlar veya bozuk bir kaldırıcıya sahip yazılımlar için geleneksel yöntemlerle kaldırılamazlar. Wise Programının “Zorla Kaldır” seçeneği oldukça kullanışlı. Sisteminizi, bu yazılımla ilişkilendirilen tüm dosya ve kayıtlara karşı tarar ve bunları, yazılımı hiç yüklememiş olduğunuz gibi tamamen siler.Ayrıca hatalı program kaldırma yaptığınızda, sildiğinizi zannettiğiniz programı işletim sisteminin kaldırma bölümünden bir türlü silemezsiniz. Programın kayıt olduğu sürücü üzerindeki dosyaları silinmiştir fakat yinede programlar ekle-kaldır bölümünde sürekli olarak görünür. İşte bu durumda Wise Program Uninstaller kullanarak kaldırma işlemini kesin olarak sağlarsınız.

Bu yazılım basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olmakla beraber, programları kaldırma konusunda sizlere kesin ve etkili çözüm sunar. Programları silerken, tüm alt uzantılarını ve kayıt defterindeki girdileri silmek için gerekli taramaları yapar ve silmek için bulduğu  dosyaları sizin seçiminize sunar. Programın kullanımı ücretsiz olarak sunulmakta olup, sitemizden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Wise.Program.Uninstaller

 

 

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Wise Program Uninstaller - Program Kaldırma Yazılımı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Wise Program Uninstaller 3.2.2 YAPILAN YORUMLAR