Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WinX Video Converter ikon

WinX Video Converter 5.17.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

WinX Video Converter – Video Dönüştürme Programı

 

WinX Video Converter, adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz bir video dönüştürme programı. Kolayca çeşitli video formatları arasında dönüştürme imkanı sağlar.

Çevrimiçi indirilen video dosyalarını veya videoları dönüştürmek için kullanacağınız bu program, videoları AVI, WMV, FLV, MOV, MP4, MPEG, MKV AVI MTS AVCHD formatlarına dönüştürme yapar. Kullanıcı dostu ve teiz bir arayüze sahip olmakla beraber, kullanımı da oldukça kolay bir programdır. Video konusunda çalışmaları olan biri iseniz, parmaklarınızın ucunda çok yönlü ve öyle profesyonel bir video dönüştürme aracı olması size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bunların dışında, MP4 MP3 HD fragman veya öğreticiler, vb YouTube, Facebook, Vimeo, Vevo, Dailymotion, SoundCloud’dan video indirme imkanı da sağlar. İndirdiğiniz videoları 4K, Full HD 1080p, HD 720p  formatında dönüştürebilirsiniz. Son olarak bahsedeceğimiz özellik ise; küçük çaplı bir düzenleme imkanı sağladığıdır. Program videoları düzenlemek için, dönüştürme özelliği haricinde basit video düzenleme imkanı da sağlar. WinX Video Converter MAC sürümünü de sayfamızdan indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

WinX Video Converter