Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
kinemaster ikon

Kinemaster for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Kinemaster – iPhone Telefonlarda Video Düzenleme Uygulaması

 

Kinemaster, iPhone ve iPad cihazlarda videoları düzenlemek için geliştirilmiş video düzenleme uygulamasıdır.

Bu uygulamayı akıllı telefonlarda Profesyonel veya kişisel kullanım için en yüksek kalitede video üretmek için kullanabilirsiniz. Uygulama ile Video klipleri ve katmanları tam olarak istediğiniz yerden kırpılabilir ve bölebilirsiniz. Ses klibi zamanlaması alt çerçeve doğruluğu ile ayarlanabilir. Son videonuzun nasıl görüneceğini görmek için beklemeniz gerekmez. Düzenleme yaptığınız anda değişiklikleri görebilirsiniz.

KineMaster sizi stüdyo karıştırma kabinine sokuyor! Aynı anda 8 veya daha fazla (cihazınıza bağlı olarak) ses parçaları çalmanızı sağlar. Ayrıca, sınırsız metin, resim, el yazısı ve bindirme katmanlarını ve ayrıca on video katmanını (desteklenen cihazlarda) destekler. Katman konumu ve zamanlaması kolayca ayarlanabilir ve katmanlar önceden ayarlanmış animasyon efektleri veya ana kare animasyonu kullanılarak canlandırılabilir.

Karıştırma araçlarıyla videolarınızı sanat eserlerine dönüştürün. Siyah veya beyaz arkaplanları gizlemek, çift pozlamalar oluşturmak ve kendi özel renk filtrelerinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Yavaş ve zaman atlamalı efektlerde en üst seviye için videonuzun hızını perde bozulma olmadan 0,25x’ten 16x’e ayarlamanızı sağlar.

Kinemaster

 

 

Yazan: meto

Kinemaster for iPhone YAPILAN YORUMLAR