Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bandicam 4.4.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bandicam  –  Ekran Videosu  Kayıt Programı

 

Bandicam, bilgisayarınızın masaüstü videosunu çekme programı. Yani ekran kayıt programı olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Bir çok program yada oyun yapımcıları için oldukça önem teşkil eden bu programlar sayesinde, bir programın nasıl kullanıldığı, yada bir oyunun nasıl oynandığı ile ilgili olarak hazırlayacağınız videolarla, kullanıcıların daha kolay öğrenmesini sağlayabiliyorsunuz. Özellikle bu nedenlerle kullananların memnuniyeti, programı diğer programlara göre daha popüler hale getirmiştir.

Oyun veya diğer kayıtlarınızda, kayıt seçeneklerinizi ayarlamanız gerekmektedir. Oyun kayıt etmek istediğinizde, ayarlarınızı buna göre yapmadığınızda, siyah ekran sorunu yaşarsınız. Program sayesinde, bilgisayarınızın ekranının tamamını kapsayacak şekilde yada, ölçeklendirerek belli bir alanın video kaydını yapabilirsiniz.

Ekran videosu kayıt programları içerisinde internette bulabileceğiniz en popüler programlardan biridir. Çok sayıda ekran video kayıt yada ekran kayıt programları olmasına karşın,  mutlaka denenmesi gereken bir programdır. Program ücretli olmakla beraber, yüksek kalitede video kayıt imkanı sağlıyor. Programı sizler için bilgisayarımıza kurup test ettiğimizde, oldukça başarılı bir sonuç aldığımızı ve programı beğendiğimizi de bildirmek isteriz.

Bandicam

Fonksiyonlar:
DirectX/OpenGL kaydı (AVI, MP4)
Dikdörtgen ekran kaydı (AVI, MP4)
Görüntü yakalama (BMP, PNG, JPG) H.264, Xvid, MPEG-1, MJPEG, MP2, PCM desteği
FPS Kontrol/Yerleşim

Özellikler:
 Oldukça küçük boyutlu videolar oluşturma
 24 saatten aralıksız video kaydetme
 3840×2160 çözünürlüğünde video kaydetme
 Youtube’a video dönüştürmeden aktarma (720p/1080p)
 Sınırsız dosya boyutu (3.9GB üzeri)

 

 

 

Yazan: meto

Bandicam 4.4.3 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları