Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
screenpresso ikon

Screenpresso 2.1.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Screenpresso – Ekran Yakalama Programı

 

Screenpresso, şimdiye kadar kullandığınız en basit ve en iyi ekran yakalama programı olarak düşünülebilir.

Print Screen düğmesine bastığınızda, programın ekran yakalama konusunda size nasıl sihirli bir şekilde yardımcı olduğunu göreceksiniz: Fare imleci artı işaretine dönüşecek ve ekranda hareket ettirilmesi kırmızıyla yakalanabilecek alanı otomatik olarak vurgulayacaktır. Böylece bir pencerenin bir kısmını veya tüm pencereyi, hatta tüm ekranı kapmayı seçebilirsiniz.

Bu yazılım aynı zamanda taşınabilir bir ürün olarak da kurulabilir. Bu durumda, Windows kayıt defteri anahtarlarınızda hiçbir değişiklik yapılmayacaktır. Dahası, bu programı çıkarılabilir bir cihazda saklayabilir ve çalıştırılabilir dosyasını doğrudan herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü temiz ve sezgiseldir. Programa sistem tepsisinden kolayca erişilebilir. Böylece  bir bölgeyi, önceki bölgeyi, tam ekranı veya otomatik kaydırmayı kullanarak yakalayabilirsiniz. Ayrıca, oklar, dikdörtgenler, elipsler veya büyüteç çizmek, bir bölgeyi bulanıklaştırmak, bir metin kutusu eklemek, bir baloncuğa metin eklemek ve ayrıca resim, numara ve vurgu eklemek için yerleşik bir düzenleyici açabilirsiniz.

Ancak aynı zamanda resmi kırpabilir / yeniden boyutlandırabilir veya tuval boyutunu değiştirebilir ve kenarlıklar ekleyebilir ve ilgili anlık görüntüleri PNG, JPG, GIF, BMP, TIF veya PDF formatında kaydedebilirsiniz. Videolar MP4, WMV, OGV veya WEBM uzantısına sahip olabilir. Bununla birlikte, tam olarak çalışması için kodekleri ayrı olarak yüklemenizi gerektirir.

Kullanımı kolay uygulama, orta ila yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır, klavye kısayollarını ve arayüz için çeşitli dilleri destekler ve ayrıca, hesaplarınızı oluşturduktan sonra resimleri ve videoları çevrim içi olarak paylaşmanıza olanak tanır (ör. Facebook , Dropbox, Flickr).

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

screenpresso

Özellikler:

Tam ekran, ekranın bir kısmı veya  seçtiğiniz belirli bir alanı yakalar.
Ekranın sağ alt tarafındaki zoom objektifi.
Kayan pencereleri yakalar.
İçerik menüsünü yakalamak için gecikmeli yakalama
Önceki çekimlerinize (görüntüler, videolar) hızlı ve doğrudan erişim
Dosyaları çalışma alanlarına veya düzenleme araçlarına, e-posta istemcilerine  sürükle bırak.
Geçmişte yakalananları düzenlemek, yazdırmak, panoya kopyalamak için kısa yollar
Görüntülerinizi ve kliplerinizi yeni bir yakalama başlatmak, düzenlemek ve yayınlamak için bir araç çubuğu

Yazan: meto

Screenpresso 2.1.8 YAPILAN YORUMLAR