Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Magician Lite ikon

Driver Magician Lite 5.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Driver Magician Lite – Ücretsiz Sürücü Yedekleme Programı

 

Driver Magician Lite, bilgisayarınız üzerinde çalışan tüm donanımlara ait sürücüleri güncellemek için kullanacağınız ücretsiz sürücü güncelleme programı.

Driver Magician, Windows işletim sisteminde aygıt sürücülerinin yedeklenmesi, geri yüklenmesi, güncellenmesi ve kaldırılması için profesyonel bir çözüm sunar. Sistemdeki tüm donanımı tanımlar, ilişkili sürücülerini sabit diskten alır ve seçtiğiniz bir yere yedekler. Ardından işletim sisteminizi biçimlendirir ve yeniden yükseltirken / yükseltirken, tüm “kaydedilmiş” sürücüleri, sanki orijinal sürücü disketlerini elinizde kullanıyormuş gibi geri yükleyebilirsiniz. Sistem yeniden başlatıldıktan sonra, PC’niz yüklenecek ve gerekli donanım sürücüleri ile birlikte çalışacaktır.Sürücü güncellemelerini almak için İnternete girme yeteneğine sahip en yeni sürücülerin veri tabanına sahiptir. Doğru sürücüleri bulmak çok zaman kazandırır ve mevcut sürücülerin donanımın performansını artırır. Bilgisayarınızda bilinmeyen cihazlar varsa, bu program sayesinde yerleşik donanım tanımlayıcı veri tabanıyla bunları kolayca ve hızlı bir şekilde algılamanıza yardımcı olur.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Driver Magician Lite

Özellikler:

 Bilgisayarınızın aygıt sürücülerini yedekleme.
 Tek tıklamayla yedekten aygıt sürücülerini geri yükleme.
 PC’nizin sürücülerini güncelleyerek, sistem performansı ve istikrarını arttırma.
 Aygıt sürücülerini kaldırma işlemi yapar.
 Live Update ile veritabanı ve sürücü güncelleme.
 Bilinmeyen aygıtları tespit etme.
 Belgelerim ve Masaüstü öğelerini yedekleme.
 Yedekten tüm öğeleri geri yükleme.
 Donanım sürücüleriyle ilgili detaylı bilgi edinme.
 Programı kurmadan sürücüleri geri yükleyebilirsiniz, böylece tüm sürücülerin (.exe) uzantılı otomatik kurulum paketini hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

Yazan: meto

Driver Magician Lite 5.8 YAPILAN YORUMLAR