Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Booster ikon

Driver Booster 10.3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Driver Booster – Sürücü Güncelleme Programı

 

 

Driver Booster, bilgisayarınızın sürücüleri güncellemek için kullanabileceğiniz kolay ve kullanışlı bir yazılımdır.

 

Bilgisayar sürücülerini zaman içerisinde güncellemek gerekmektedir. Güncellenmeyen sürücüler, zaman zaman donanımsal problemler yaşatırlar yada donanımların tam bir verimlilik ile çalışmasını önlerler. Bu olumsuzluklardan kurtulmak için mutlaka sürücü güncellemek gerekebilir.

 

Sürücülerin güncellenmesi ise, profesyonel bir bilgi birikimi gerektirir. Yani donanım bilgilerine sahip olmak ve daha sonra bu bilgilere göre, donanımın güncel sürücüsüne ulaşarak indirip kurmanız gerekir. Bu işi yapmak için zorlu bir uğraşıya yada üst düzey bir teknik bilgiye artık gerek yok.

 

Bu yazılım ile sürücü güncellemelerini son derece kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Program, IObit ile gelen bir all-in-one komuta merkezi olarak hareket ederek en ileri sürücü güncelleme teknolojisi ile daha kolay bir çözüm vaat ediyor. İşler zorlaştığında ve yerleşik Windows sürücü bulma aracı başarısız olduğunda (genellikle yapar), sürücüyü manuel olarak bulma kabusundan geçmek gerekir. Neyse ki, Driver Booster PRO, bu tür girişimleri verimli ve otomatik bir şekilde ele almak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Büyük, fark edilebilir ekran kontrollerini kullanmak ve sadece bir tarama yapmak, tüm sürücü sorunlarını ve daha kolay tanımlama için renk kodlu durumlarını ortaya çıkaracaktır. Böylesine sahip olduğu büyük sürücü veritabanı ile en belirsiz olan sürücülerin bile kolayca bulunabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, program, oyun bileşenleriyle de ilgilenebildiğinden, desteklenen tek özellik sürücüler değildir ve tanımlanmış tüm sorunları kullanıcılara bildirir.Aslında bu program, bilgisayarına IObit Advanced System Care kurulumu yapanların otomatik olarak sahip oldukları bir yazılımdır. Fakat bu yazılımı bilgisayarına kurmayanlar için, bağımsız olarak indirilip kurulan bir programdır. Yapmanız gereken tek şey programı indirip bilgisayara kurmak. Bundan sonra, programı açtığınızda otomatik olarak sürücülerinizi kontrol ederek, güncel olup olmayanları size bildirecek. Güncel olmayan bir sürücü tespit ettiğinde ise, güncelle butonuna tıklayarak, güncellemenizi sağlayacak. Program en iyi ücretsiz sürücü güncelleme programları ve ücretsiz sürücü kurulum programları arasından öncelikli olanlardan biridir.

 

Driver Booster VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın! 

Driver Booster

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Driver Booster 10.3.0 YAPILAN YORUMLAR