Driver Booster ikon

Driver Booster 7.6.0

Driver Booster – Sürücü Güncelleme Programı

 

Driver Booster, bilgisayarınızın sürücüleri güncellemek için kullanabileceğiniz kolay ve kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayar sürücülerini zaman içerisinde güncellemek gerekmektedir. Güncellenmeyen sürücüler, zaman zaman donanımsal problemler yaşatırlar yada donanımların tam bir verimlilik ile çalışmasını önlerler. Bu olumsuzluklardan kurtulmak için mutlaka sürücü güncellemek gerekebilir.

Sürücülerin güncellenmesi ise, profesyonel bir bilgi birikimi gerektirir. Yani donanım bilgilerine sahip olmak ve daha sonra bu bilgilere göre, donanımın güncel sürücüsüne ulaşarak indirip kurmanız gerekir. Bu işi yapmak için zorlu bir uğraşıya yada üst düzey bir teknik bilgiye artık gerek yok.

Bu yazılım ile sürücü güncellemelerini son derece kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Program, IObit ile gelen bir all-in-one komuta merkezi olarak hareket ederek en ileri sürücü güncelleme teknoloji ile daha kolay bir çözüm vaat ediyor.

Aslında bu program, bilgisayarına IObit Advanced System Care kurulumu yapanların otomatik olarak sahip oldukları bir yazılımdır. Fakat bu yazılımı bilgisayarına kurmayanlar için, bağımsız olarak indirilip kurulan bir programdır. Yapmanız gereken tek şey programı indirip bilgisayara kurmak.Bundan sonra, programı açtığınızda otomatik olarak sürücülerinizi kontrol ederek, güncel olup olmayanları size bildirecek. Güncel olmayan bir sürücü tespit ettiğinde ise, güncelle butonuna tıklayarak, güncellemenizi sağlayacak. Bu kadar kolay.

Driver Booster

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Driver Booster 7.6.0 YAPILAN YORUMLAR