Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

EverNote 6.18.4

Please wait...

EverNote  – Günlük Not Alma ve Senkronize Paylaşım Uygulaması

 

EverNote, tüm belgelerinizi ortak bir çalışma alanında toplamanızı ve onlara kolayca ulaşmanızı sağlayan bir programdır. Notları kayıt etmek ile beraber bu notlarınıza her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

EverNote yazılımı sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, tüm belge ve dosyalarınıza ışık hızında kolayca ulaşabilirsiniz. Aslında bu özelliğin sağlamış olduğu çok geniş imkanlar bulunuyor.

Örneğin; senkronize edilebilir olması sayesinde, e-postalarınızı, şifrelerinizi, yazım belgelerinizi, makalelerinizi, notlarınızı, projelerinizi ve sunumlarınızı oluşturduğunuz bu ortak alanda arşivleyerek, dünyanın her yerinden ulaşabilir veya ortak bir çalışma oluşturabilirsiniz.

Yani; aynı odada ki yada diğer odadaki bir arkadaşınızla aynı iş üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Arkadaşınız dünyanın öbür ucunda bile olsa ortak projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Bu durumun sağladığı yararlar oldukça fazladır.

Kişilerin ortak çalışma alanları sayesinde bir birlerine yardımcı olabilecekleri imkanlar oluşur böylece.  Program aynı zamanda belge yedekleme amaçlı olarak ta kullanılabilir.

Bu not tutma programı, sizlere üstün ayrıcalıklar sağlayacaktır. Bunun için programı sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 EverNote

PROGRAM VİDÊOSU

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
EverNote
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
EverNote 6.18.4 YAPILAN YORUMLAR