Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Macro Recorder 5.9.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Macro Recorder – Bilgisayardan Makro Kaydetme Programı

 

Macro Recorder, farenizi ve tuş hareketlerinizi kaydetmenize olanak tanıyan güçlü bir makro kaydedici aracı, belirli tekrarlayan eylemleri otomatikleştirmenize olanak tanır.

Otomasyon, üretkenliği artırmak ve tekrar eden görevlere olan ihtiyacı atlamak söz konusu olduğunda anahtardır. Daha büyük şirketler bazen bu kesin amaçlar için Robotik Süreç Otomasyonunu kullanır. Ancak, otomasyonun her zaman bu kadar karmaşık olması gerekmez. Bazen, Makro Kaydedici kadar basit ve kullanışlı olabilir .

Aktivitenizi bilgisayara kaydedip yeniden oluşturabilen bir araç

Hesaplamada makro, belirli bir görevi gerçekleştirmek için kullanılan birden çok talimat setine otomatik olarak genişleyen bir talimat olarak tanımlanabilir. Fare hareketleriniz ve fare tıklamalarınız veya tuş vuruşlarınız makro olarak sınıflandırılabilir. Şu anda bu makalede gezinirken bir makro kullanıyorsunuz.

Böylece, Makro Kaydedici tam olarak adının söylediği şeyi yapar: bilgisayarınıza verdiğiniz tüm giriş serilerini kaydeder ve ihtiyacınız olduğunda bunları yeniden oynatabilir. Bu, yazılımın yalnızca tüm tıklamalarınızı ve tuş basışlarınızı değil, aynı zamanda bilgisayarınızdaki olası etkileri de yeniden oluşturduğu anlamına gelir.

Yeterli eylem editörü

Bir dizi eylemi kaydettikten sonra, her birini ve her birini düzenlemeye devam edebilirsiniz. Belki bir düğmeyi çok hızlı tıkladınız; gidip eylemden önceki bekleme süresini veya eylemin uzunluğunu artırabilirsiniz.

Sadece kaydettiğiniz bir sekansla gitmek zorunda değilsiniz; ihtiyaçlarınıza göre eylemler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Daha uzun veya daha kısa bekleme süreleri ekleyebilir, hatta piksel renklerine bağlı olarak kurallar ekleyebilirsiniz. Bu, Macro Recorder’a masaüstünüzde belirli bir pikseli taramasını söyleyebileceğiniz anlamına gelir; o piksel seçtiğiniz bir renge dönüştüğünde, yazılım önceden tanımlanmış bir eylemi başlatır veya durdurur.

Çok güçlü bir araç için kullanıcı dostu arayüz

Otomasyon yazılımında yeni olsanız bile (buradaki bu gözden geçiren gibi), makrolarınızı kaydetmenin temellerini hızla anlayacaksınız. Mümkün olan en kısa sürede kısayol tuşları eklemek ve yazılımı daha da kolay kontrol etmek isteyeceksiniz.

Kaydedilen makro kayıtlar, verimliliği ve üretkenliği artırmaya yardımcı olmak için ekip arkadaşları veya iş arkadaşları arasında paylaşılabilir. Doğru masaüstü yapılandırmaları ve yazılım ayarlarıyla, aklınıza gelebilecek tekrar eden herhangi bir görevi otomatikleştirmek için muhtemelen Makro Kaydedici’yi kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Macro Recorder

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

Macro Recorder 5.9.0 YAPILAN YORUMLAR