Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UltData Android Data Recovery ikon

UltData Android Data Recovery 2.5.1.7

UltData Android Data Recovery  – Android Kayıp Veri Kurtarma

 

UltData Android Data Recovery, Android cihazlarınızdan isteyerek veya istemeyerek silinen dosyaları ve verileri kurtarmak için kullanabileceğiniz bir kayıp veri kurtarma yazılımı.

Depolama alnına sahip olup kişisel verilerimizi sakladığımız ve çok yaygın kullandığımız cihazlardan biride akıllı telefonlardır. Bu telefonlarda ki mesaj geçmişleri, resimler, videolar, müzikler ve telefon rehberi gibi önemli verileri bazen kaybedebiliyoruz. Oldukça can sıkıcı ve sinir bozucu bu problemlerden kurtulmak için çeşitli yardımcı araçlara gereksinim duyarız.UltData Android Data Recovery  programınızı bilgisayarınıza kurarak, verileri geri kurtarmak istediğiniz Android işletim sistemli cihazınızı da bilgisayara bağlıyorsunuz. Program sayesinde silinmiş verilerin ön izlemesinden faydalanarak hangi verileri geri kazanmak istiyorsanız, o verileri seçerek kurtarma işlemini başlatıyorsunuz.

Telefon defterindeki kişileri, fotoğraflarınızı, videolarınızı, mesaj geçmişinizi, belgelerinizi ve tüm verilerinizi geri kurtarabilirsiniz. Sık güncelleme ve fabrika ayarlarına döndürmek zorunda kalan biriyseniz, bu yazılım tam size göre diyebiliriz. Sitemizden indireceğiniz sürüm deneme sürümü olup, 39,95$’a satılmaktadır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

UltData Android Data Recovery

Neden İhtiyaç Duyulur:
 Kazayla Android cihazınızda ki mesajlar ve kişilerin silinmesi durumunda, kişileri ve mesajları geri kurtarmak için.
 Android cihazlar güncelleştirme sonrası veri kayıplarını kurtarmak için.
 Fabrika ayarlarına geri döndükten sonra olabilecek veri kayıplarını kurtarmak için.
 Kırık veya hasarlı olduğundan dolayı ulaşılmayan Android cihazınızda ki verilere yeniden erişmek için.

Neler Yapabilirsiniz:
 Rehber, mesajlar, fotoğraflar, arama geçmişini onarabilirsiniz.
 Çeşitli medya dosyaları ile beraber, WhatsApp mesajları / kişileri, PDF ve diğer dosyaları geri yükleme  yapabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

UltData Android Data Recovery 2.5.1.7 YAPILAN YORUMLAR