Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AnyDesk_ikon

AnyDesk for Mac 6.6.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

AnyDesk for Mac – Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

 

AnyDesk for Mac, Mac bilgisayarlarda uzak masaüstü bağlantısı kurmanıza izin verir. Ayrıca çevrimiçi işbirliği yapma ve BT ağınızı yönetme gibi benzersiz olanaklar sunar.

AnyDesk ile her yerden uzaktan çalışabilirsiniz! Programın sorunsuz performansı ile Windows’ta sorunsuz uzak masaüstü bağlantıları kurabilir ve müşterilerinize mükemmel uzaktan destek sunabilirsiniz. Web konferansı ve dosya paylaşımı hiç olmadığı kadar kolay. Programı, kendi markanız ve logonuzla özelleştirmek kurumsal kimliğinizi etkili bir şekilde vurgular. Ayrıca uzaktan erişim uygulamanızı iş ortaklarınız için daha da güvenilir hale getirir.Program, çok pratik ve anlaşılması kolay bir görünüme sahiptir, bu da onu benzer araçlarla önceki deneyim düzeyine bakılmaksızın herkes için oldukça ulaşılabilir kılar. Ana pencere, yalnızca karşılık gelen adresi ‘Uzak Masa’ alanına girerek aynı programı çalıştıran başka bir makineye bağlanmanıza olanak tanır.

Sadece Windows 10 ile değil, iOS, macOS, Linux ve Android de dahil olmak üzere diğer birçok işletim sistemi ve çeşitli sürümleriyle uyumludur. Dahası, uzak masaüstü kişilerinizi ve bağlantılarınızı yönetmeyi ve Windows’da ki tüm ayarları ve yapılandırmaları yönetmeyi kolaylaştırır, böylece projelerinizden ziyade, projelerinize odaklanabilirsiniz.

Uygulama, evdeki PC’ye işyerinden bağlanmanıza yardımcı olmayı veya tam tersi, ihtiyaç duyduğunuz belgelere istediğiniz zaman ve o diskin güvenliğinden hiç ayrılmadan kolayca erişmenizi sağlamayı amaçlamaktadır. Dahası, yardımcı program, verileri bilgisayarlar arasında zahmetsizce taşımanıza izin veren yerleşik bir dosya aktarım motoruna sahiptir.

Bununla birlikte, yardımcı program pano içeriğini iki makine arasında paylaşmanıza izin vererek, bilgileri birinden diğerine kopyalayıp yapıştırmayı kolaylaştırır. Benzer şekilde, bağlandığınız bilgisayarın ekran görüntülerini alıp masaüstünüze PNG formatında kaydetmenize olanak tanır.

Bu program, TLS 1.2 şifreleme teknolojisi ve bağlantıların sürekli doğrulanması uçtan uca gizlilik sağlar ve verilerinizi korur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

AnyDesk

 

 

Yazan: meto

AnyDesk for Mac 6.6.0 YAPILAN YORUMLAR