Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Discord for Mac 1.0.9012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Discord for Mac – Oyuniçi İletişim ve Chat Programı

 

Discord for Mac, metin mesajları gönderme, sesli sohbeti etme, arkadaşlarınız için sunucular oluşturma veya arkadaşlarınızın sunucularına katılmak için kullanacağınız bir programdır.

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynamak boş zaman aktiviteleriniz arasındaysa, muhtemelen oyun zamanı sırasında onlarla iletişim kurmanın etkili bir yolunu istediniz.

Neyse ki, bunu uygun bir şekilde ve önemli bir çaba harcamadan gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek Discord gibi özel yazılım çözümlerine dönebilirsiniz . Tüm özelliklerinden yararlanmak için bir mikrofon veya kulaklık, hoparlörler ve İnternet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Pürüzsüz tasarım

Bu program, başlatır başlatmaz size yararlı ipuçları sağlayan ve ana penceresini görüntüleyebilen şık, kullanıcı dostu bir ara yüzle birlikte gelir. İşlevleri, ara yüzü boyunca özenle düzenlenmiştir, bu da acemilerin bile minimum çabayla onlardan yararlanmasını mümkün kılar.

Arkadaşlarınızla iletişim halinde olun

Çevrimiçi bir oyun oynarken arkadaşlarınızla iletişimde kalmanın uygun bir yoluna ihtiyacınız varsa, hem metin hem de sohbet desteği sağlandığından Discord’a dönebilirsiniz. Onlarla sohbet etmeden önce onları kişi listenize eklemeniz gerekir. Bunu yapmak, Arkadaş Ekle düğmesini tıklayarak ve uygulamaya arkadaşlarınızın e-posta adreslerini veya Discord Etiket numaralarını sağlayarak kolayca gerçekleştirilebilir.

Arkadaş listesi oluşturduktan sonra, her biri ile ayrı ayrı sohbet edebilir veya bir sunucu oluşturup onları davet edebilirsiniz, böylece aynı anda birden fazla kişiyle iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli diğer hesapları bağlayın

Bu program, sesli ve yazılı sohbet işlevlerinin yanı sıra, daha kolay erişim ve daha fazla verimlilik için birden fazla hesabı bağlamanıza da olanak tanır. Örneğin, YouTube veya Twitch hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Dahası, varsayılan giriş ve çıkış cihazları, bildirimler, tuş bağlamaları, görünüm, oyunlar, kaplama modu ve yayın modu gibi özel menüden çeşitli ayarları yapabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Discord

 

 

Yazan: meto

Discord for Mac 1.0.9012 YAPILAN YORUMLAR