Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Origin ikon

Origin for Mac 10.5.113.50894

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Origin for Mac – EA Games Oyunlarını Satın Alma Platformu

 

Origin for Mac, EA Games oyunlarını indirmek, denemek ve satın almak için kullanacağınız bir mağazadır.

Boş zamanlarınızda bilgisayar oyunları oynamayı seviyor ve fiziksel kopyalar (CD veya DVD gibi) yerine dijital yayınları tercih ediyorsanız, kitaplığınızı düzenlemenize yardımcı olabilecek bir araca ihtiyacınız vardır. Origin, yeni içerik satın almanıza ve almanıza, bilgisayarınızda verimli bir şekilde organize etmenize ve onu kullanan diğer arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza yardımcı olabilecek yazılım çözümlerinden biridir. Oyun indirmek için size iyi bir seçenek sağlar.Bu mağaza uygulamasını bilgisayara kurduktan sonra, Mağazadan oyun satın alın ve yönetin, en son pazarlıkları görüntüleyin ve uygulamaya dönerek arkadaşlarınızla iletişimde kalın. Daha önce hiç bu uygulamayı veya benzerlerini kullanmamış olsanız bile, arayüzü son derece sezgisel olduğundan ve önemli çabalar olmadan yeteneklerinden yararlanmanıza olanak tanıdığı için doğrudan eyleme geçebilirsiniz. Ancak, hedef bilgisayara yükledikten sonra, özelliklerine erişebilmeniz için geçerli kimlik bilgilerini sağlamanız gerekir. Yani online giriş yapmanız gerekir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, uygulama ana pencerenin içindeki özel bölmede görüntülenen 3 temel kategoriye erişmenizi sağlar: “Evim”, “Mağaza” ve “Oyun Kütüphanesi”. İlki, öne çıkan girişler, web üzerindeki oyunla ilgili makaleler ve şu anda Origin’de popüler olan öğelerle ilgili çeşitli haberleri gösterir. “Mağaza”, satışa sunulan oyunların yanı sıra sıcak fırsatlar veya ücretsiz oyunlar arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Son olarak, en önemlisi, “Oyun Kütüphaneniz”, satın aldığınız veya uygulamaya aktardığınız her öğenin görüntülendiği yerdir. Bu nedenle, içeriğinizi düzenleyebilir, oyunları favori olarak ayarlayabilir, oyunları bilgisayarınıza indirebilir, gizleyebilir veya özelliklerini görebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Origin

 

 

 

 

Yazan: meto

Origin for Mac 10.5.113.50894 YAPILAN YORUMLAR