HyperCam5 ikon

HyperCam 5.5.2003.06

HyperCam – Ekran Kayıt Programı

 

HyperCam, ekranımızda olan her şeyi kaydetme olanağına sahip olacağımız çok kullanışlı bir yazılım dır. Kayıt düğmesine tıklar basmaz, yazılım gerçekleşen her şeyi AVI formatında kaydetmeye özen gösterecek ve ses kaydetmemize izin verecektir. Bu, bir video yayını kaydetmek veya diğer birçok eylem için çok kullanışlı olabilir.

Mükemmel ekran yakalayıcı yakalayıcı olan bu yazılım, kullanıcının ses veya video kalitesi gibi çeşitli önemli yönlerini yapılandırmasına izin verir, ancak birçok gelişmiş kullanıcının gerektirebileceği kadar ayrıntılı değildir. Program,  bir oyunu oynarken veya  bir web kamerası sohbeti yaparken bu faaliyetleri kayıt etmenizi kolaylıkla sağlar.

HyperCam’in penceresi çok açık ve açıklayıcıdır ve içinde bir uygulama, tam ekran veya belirli bir alanı kaydetmek isteyip istemediğimize bağlı olarak üç çalışma modu seçebileceğiz. Ve elbette, FPS ve ses kalitesini istediğimiz zaman yapılandırabileceğiz. Ayrıca, video sırasında belirli bir anı hatırlamak veya önemli bir şeyi unutmadığınızdan emin olmak için istediğiniz kadar çok not eklersiniz.

HyperCam

 

 

Yazan: meto

HyperCam 5.5.2003.06 YAPILAN YORUMLAR
 • Əlibaba
  5 ay önce

  Açmır telefon

  • meto
   5 ay önce

   Bu sadece ekran kayıt programı. Telefon açmaz