Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Movavi Screen Recorder ikon

Movavi Screen Recorder 23.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Movavi Screen Recorder – Ekran Kayıt Programı

 

Movavi Screen Recorder yardımıyla, monitör etkinliğini sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca video dosyalarını kaydedebilir, klipleri sosyal ağ web sitelerinde paylaşabilirsiniz. Bu program, video işleme konusunda yoğun deneyim gerektirmeyen sezgisel ve çalışması eğlenceli bir araçtır.

Kesintisiz yükleyici ve GUI

Kurulum işlemi, yalnızca tanıdık seçenekleri içerdiği için hızlı ve karmaşık değildir. Movavi Screen Recorder, bir kontrol paneli ile birlikte ekran hareketlerini yakalamak için dikdörtgen bir çerçeveden oluşan, rahat bir görünüme sahip temiz bir ara yüz ile donatılmıştır.

Yakalama ekranını yeniden konumlandırmak için sürükle ve bırak desteğine başvurabilir ve çözünürlüğünü istediğiniz herhangi bir şeye değiştirebilirsiniz. Ses kaydı isteğe bağlıdır ve tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Aynı kural mikrofon için de geçerlidir.

Kapsamlı dosya türü desteği, çevrimiçi paylaşım ve video efektleri

Bir video kaydedildikten sonra tek yapmanız gereken, diske kaydetmek için çıktı profilini belirlemektir. Program, genel video dosyalarından (örn. AVI, FLV, MP4, WMV) veya HD videodan bahsediyor olsak da, bu bağlamda çok sayıda format için destek sunar. Ayrıca klipleri Apple, Android, BlackBerry, HTC ve diğer üreticiler tarafından desteklenen harici cihazlarda oynatma uyumluluğu için hazırlayabilir.

Ayrıca, uygulama yeni videoyu otomatik olarak iTunes kitaplığına aktarabilir veya Facebook, YouTube, VKontakte, Vimeo, FTP veya Amazon S3‘e yükleyebilir. Anlık görüntüler almanıza ve bunları görüntü dosyaları olarak kaydetmenize, tuş vuruşlarını kaydetmenize, fare imlecini video çekimine dahil etmenize veya hariç tutmanıza, imleci vurgulamanıza ve tıklamalara ve ayrıca fare tıklama sesini kullanmanıza olanak tanır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Movavi Screen Recorder

 

 

Yazan: meto

Movavi Screen Recorder 23.0.1 YAPILAN YORUMLAR