Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Movavi Screen Recorder iko

Movavi Screen Recorder 10.4.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Movavi Screen Recorder  – Ekran Videosu Kayıt Programı

 

Movavi Screen Recorder, ekranda ki tüm faaliyetlerin ekran videosunu çekmek için kullanacağınız bir ekran yakalama programıdır.

Bu türlü programlar sayesinde, eğitim videoları çekmek oldukça faydalı olmaktadır. Ders eğitimleri, ürün tanıtımları, sohbet kayıtları ve daha bir çok eylemleri video ile kayıt altına alabilirsiniz. Bilgisayarda yaşayacağınız sorunların videolarını çekerek teknik ekip ile paylaşabilirsiniz.

Bilgisayarda kurulacak bir programın tanıtımını da yapabilirsiniz. Yada bir oyunun nasıl oynandığını içeren bir video yapabilirsiniz. Çevrim içi radyo kayıt, TV dizilerini kayıt, web sitelerinde ki klipleri kayıt eder ve küçük çaplı düzenleme imkanı sağlar. İşte tüm bunları bu program ile yapmanız mümkün.

Son zamanlarda bir çok bilgisayar kullanıcısının aradığı programlar arasında ekran kayıt programları da yer almaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz tüm eylemlerin ve bilgisayar faaliyetlerinini kaydını tutmak için mükemmel çözüm sağlayan bu programıın deneme sürümünü indirip sizlerde deneyebilirsiniz. Beğendiğinizde, full sürümü için ödemeniz gereken ücret 79.95 TL’dir.

Movavi Screen Recorder

 

 

Yazan: meto

Movavi Screen Recorder 10.4.0 YAPILAN YORUMLAR