Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OneLoupe 5.61

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

OneLoupe – Ekran Büyüteci

 

OneLoupe , size pratik bir masaüstü büyütme aracı olarak tasarlanmış basit ama kullanışlı bir uygulamadır.

Uygulama yalnızca sistem tepsisinde çalıştığından, sağ tıklama bağlam menüsünden tüm özelliklerine ve seçeneklerine erişmenizi sağlayan standart bir arabirim mevcut değildir. Buradan davranışını ayarlayabilir ve ayarları yapılandırabilirsiniz.

Gerçek büyüteç, kullanıcı tanımlı bir kısayol tuşu kullanılarak içerik menüsünden veya sistem tepsisi simgesine çift tıklanarak erişilebilir. Ekrandaki her şeyi büyütülmüş olarak görüntüleyen ve ince ayrıntıları analiz etmenize olanak tanıyan bir kutu açar. Yön tuşlarını kullanarak boyutlarını ayarlayabilirsiniz, ancak tam ekran modu da mevcuttur.

OneLoupe, çift veya çoklu monitör desteğine ve ayarlanabilir yakınlaştırma aralığına sahiptir. Yakınlaştırma seviyesi klavye (1-9 veya +/- tuşlarının yardımıyla) veya fare tekerleği kullanılarak değiştirilebilir. Ayrıca, masaüstünden piksel renklerini alabilir ve değeri panoya kopyalayabilir.

Bir başka ilginç işlev, büyütülmüş bölgeyi panoya bir bitmap görüntüsü olarak yerleştirme olasılığıdır, böylece herhangi bir resim görüntüleme uygulamasına yapıştırabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Kullanılabilir üç görüntüleme modu vardır: normal mod, büyüteçle herhangi bir masaüstü alanına hareket etmenizi sağlarken, gerçek zamanlı ve çalışma modları en son seçilen bölgeyi görüntüler.

Uygulamanın avantajlarından biri, kurulum veya yüksek sistem kaynakları gerektirmemesidir. Büyüteci devre dışı bırakmak için Win+ESC tuş kombinasyonunu kullanmanız veya içerik menüsüne tekrar erişmeniz gerekir.

Ayarlanabilir yakınlaştırma seçenekleri ile bireylerin özel ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayabilen bu program, görme engelliler için de uygun hale geliyor.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

OneLoupe

 

Yazan: meto

OneLoupe 5.61 YAPILAN YORUMLAR