Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Quick Macros ikon

Quick Macros 2.4.12.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Quick Macros – Bilgisayarda Makro Oluşturma Programı

 

Quick Macros, Makroları yapılandırarak eylemlerinizi ekranda kaydedip tekrarlayarak belirli görevleri hızlı bir şekilde otomatikleştirmenizi sağlar.

Kurulum işlemi pürüzsüz ve olaysızdır ve tamamladıktan sonra net bir arayüzle yüz yüze gelirsiniz. Bir menü çubuğu, birkaç düğme ve oluşturulan ve şu anda açık olan tüm öğeleri görüntülemenizi sağlayan birkaç panelden oluşur.

Bu araç, yeni kullanıcılar için özellikle yararlı olabilecek bir özellik olan geri aramalar, kancalar, araç çubukları ve filtre işlevleri dahil olmak üzere çok sayıda şablonu birleştirir. Bunun yanı sıra, size daha fazla yardımcı olmak için birkaç örnekle birlikte gelir.

Fare tıklaması, klavye kombinasyonu, açılan bir pencere, bir işlemin başlatılması veya açılan bir dosya gibi her türlü tetikleyiciyi oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, uygulamaları yalnızca belirli bir makro sona erdiğinde ve bilgisayarın kilidini geçici olarak kilitlediğinde (kilitliyse) gibi özellikleri yapılandırabilirsiniz.

Bu yazılım yardımcı programı, bir simgeyi HDD’den içe aktararak veya yerleşik düzenleyici ile tasarlayarak, projenizin hatalarını ayıklamanızı, çalıştırmanızı ve derlemenizi ve belirli bir makro veya dizinde EXE dosyaları oluşturmanızı sağlar. Bir arama aracı kullanabilir, eylemleri geri alabilir veya yeniden yapabilir ve öğeleri kopyalayabilir, kesebilir, yapıştırabilir veya silebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Quick Macros

 

 

Yazan: meto

Quick Macros 2.4.12.2 YAPILAN YORUMLAR