Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SmartCapture ikon

SmartCapture 3.19.1

SmartCapture – Ekran Resimi Çekme Programı

 

SmartCapture, windows işletim sisteminde profesyonel olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir ekran yakalama programı.

Açık ve sezgisel kullanıcı arayüzü ve güçlü özellikler ile, Windows masaüstünde seçtiğiniz bir içerik veya bir alan ile ilgili ekran görüntüsünü yakalamak isteyen herkesin ihtiyacına uygun bir programdır. Çekilen fotoğrafları kırpma veya kolayca renk tonlarını ayarlama yaparK kayıt edebilirsiniz. SmartCapture yazılımının diğer ekran yakalama yazılımlarına göre çok daha fazla üstün özellikleri olduğunu söyleyebiliriz.

Programı kurduktan sonra ilk olarak hemen dikkaitinizi çekecek olan şey, çektiğiniz ekran resmi ile ilgili düzenlemeler yapabileceğiniz araçlara sahip olması. Bunlardan en önemlisi ise, renk paleti kullanma özelliğidir. Resimler üzerinde bir takım rütuş yapma olanağı sağlıyor. Ekran üstünde resim çekmek istediğinizde, resmini çekeceğiniz alanın ölçüsünü kendiniz belirleyebilirsiniz. İster ekranın bir kısmını, isterseniz tamamının resmini çekebilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip bu yazılımı test ettiğimizde, iddialarındaki haklılıklarına bizde şahit olduk. Sadece ekran yakalama programı olmanın ötesinde görüntüleri düzenleme araçları ile beraber son derece mükemmel bir ekran yakalama imkanı sağlıyor.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

smartcapture

Özellikler:

Çekim modları: dikdörtgen, pencere, etkin pencere, ekran, alan, sabit boyut
Fare imleci ile yakalama
Çoklu monitör desteği
Kaydetmek, yazdırma, kopyalama, e-posta, düzenlemek, MS Word, ile göndermek – Renk dönüştürme: 1, 4, 8, 24 Bit, renkli veya gri tonlama
Parlaklık, kontrast, gamma, renk doygunluğu, renk tonu
Keskinleştirmek döndürmek, çevirmek, yeniden boyutlandırma, yumuşatmak
Resim düzenleme ve çizim fonksiyonları
Windows 8 desteği
Ve daha fazlası…


Site Oylaması
Tarih
Başlık
SmartCapture - Ekran Resimi Çekme Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

SmartCapture 3.19.1 YAPILAN YORUMLAR