Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
VSDC Free Screen Recorder ikon

VSDC Free Screen Recorder 1.3.1.320

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

VSDC Free Screen Recorder – Ekran Video Kayıt Programı

 

VSDC Free Screen Recorder, ekran kayıt programı olarak, masaüstü ekran kaydı yapmanızı sağlayan kullanışlı bir ekran kaydedici yazılımıdır.

Tüm masaüstü ekranını, seçilen bir alanı ve hatta herhangi bir çözünürlükte bir video oyunu penceresini yakalamanıza izin verir. Mikrofonlar, web kameraları veya video yakalama kartları dahil olmak üzere dahili veya harici aygıtları da bağlayabilir ve hepsini aynı anda kullanabilirsiniz. Bu uygulama 4K UHD’de tamamen ücretsiz kayıt yapmayı mümkün kılmaktadır.

Bu program, öğretici videolar, oyun önerileri, tepki videoları veya iş sunumları oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Bu konularda ekran videosu çekme programı arayanlar için ücretsiz olarak kullanabilecekleri mükemmel bir alternatif seçenektir. Hatta ücretli profesyonel ekran kayıt programları ile yapabileceğiniz tüm işleri bu program ile kolayca yapabilirsiniz.

Normal bir mikrofon kullanarak hem hareketli görüntüleri hem de ses akışını kaydedebilen bir tanıtım videosu veya sunum oluşturmak isteyen kullanıcılar için uygundur.

Tipik olarak, bunun gibi uygulamalar, kullanıcıların masaüstünün ekran görüntülerini yakalamasına izin veren yerleşik bir ekran yakalayıcıya da sahiptir, ancak VSDC Ücretsiz Ekran Kaydedici yoktur. Yalnızca ekran etkinliğini kaydetmeye yöneliktir. Programın gerçek bir arayüzü yoktur, tüm işlevler gerçek kayıt alanında ve uygulamanın ayarlarıyla ilgili birkaç diyalogdan oluşur.

Kayıt alanını ekranın istediğiniz kısmına taşıyabilir ve istediğiniz gibi yeniden boyutlandırabilir, tüm masaüstünü sürece dahil etmek istemeniz durumunda tam ekrana çevirebilirsiniz. Ancak, kayıt işlemini başlatmadan önce, çıkış video formatı, kare hızı, çözünürlük, kodekle ilgili seçenekler ve ses kaydı için ses cihazı gibi birkaç medya parametresini yapılandırmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, kayıt sürecini duraklatmak ve sürdürmek ve birden fazla monitöre sahip sistemler için kaydedilmesi gereken monitörü seçmek için özel kısayol tuşları ayarlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

VSDC Free Screen Recorder

 

Yazan: meto

VSDC Free Screen Recorder 1.3.1.320 YAPILAN YORUMLAR