Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma ikon

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma 1.4.7.15

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma 1.4.7.15
5 (100%) 1 vote[s]

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma  – Ekran Yakalama Programı

 

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma programı kullanarak ekran görüntüsünün resmini çekmek oldukça kolaydır.

Bu program Apowersoft tarafından ücretli olarak dağıtılmakta olan bir sürümüdür. Programın ücretli olması için haklı nedenleri bulunuyor. Çekilen ekran resmi üzerinde düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan profesyonel düzenleme araçları, bu nedenlerin başında gelmektedir. Programlama bölümünden zaman ayarı yaparak, ekran resmini çekmek istediğiniz bölümün resimlerini, sizin ayarladığınız zaman aralıklarında otomatik olarak çeker.

Fotoğraf kulübesi denilen bölümde, webcam kullanarak kendi resminizi çekmenize imkan sağlar. Menüsünde web sayfalarının resmini çekme konusunda sizlere profesyonel olarak yardımcı olacak bir aracı da bulunmaktadır. Bulut paylaşım özellikli bu program aynı zamanda ekran videosu çekme işlevselliğine de sahiptir.

İndirerek kullanacağınız PC sürümünü ücretli olarak dağıtsa da, uygulamayı online olarak kullanacağınız bir eklentiyi de ücretsiz olarak sunmayı ihmal etmemiş. Böylece dilerseniz sadece bu eklenti ile, ekran resmini kayıt etme özelliğinden ücretsiz olarak ta faydalanabilirsiniz.

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma

Video

 

 

Apowersoft Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma 1.4.7.15 YAPILAN YORUMLAR