Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Video Editor 1.4.56.703

Please wait...

Free Video Editor – Video Düzenleme Programı

 

Free Video Editor , yeniden kodlama yapmadan video dosyalarından istenmeyen parçaları kırpmak ve kesmek için kullanacağınz ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır.

Free Video Editor, istenmeyen dosyaları video dosyalarından yeniden kodlamadan kırpmanıza ve kesmenize olanak sağlayan ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır.

Bu programın, giriş video dosyalarının orijinal kalitesini koruduğu ve parçalarını kolayca ve hızlı bir şekilde kestiği biliniyor. Tek yapmanız gereken, istenmeyen kısım için bir başlangıç ​​ve bitiş noktası ayarlamak, kesmek ve Video kaydet düğmesine basmaktır. Düzenlenen video yeni bir dosya olarak kaydedilir.
Programın kullanımı son derece kolaydır. Video klipleri sürükle bırak yöntemi kullanarak direkt olarak işlemeye başlayabilirsiniz. Program, kayıpsız video düzenleme programı olarak çeşitli video formatlarını destekler: .avi, .mpg, .mp4, .mkv, .flv, .3gp, .webm, .wmv.
Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3 ile uyumludur. Video düzenleme programı çeşitli giriş video formatlarını destekler: .avi, .mpg, .mp4, .mkv, .flv, .3gp, .webm, .wmv. gibi….
Free Video Editor
Özellikler:
Günümüzde bulunan video dosyalarının yaklaşık% 100’ünü düzenler
Basit ve kendini açıklayan arayüze sahiptir
Windows için kullanımı kolay ve güçlü bir uygulamadır
Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
DVDVideoSoft Video Editor
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Free Video Editor 1.4.56.703 YAPILAN YORUMLAR