Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OBS Studio 22.0.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

OBS Studio –  Ekran ve Oyun Videosu Çekme Programı

 

OBS Studio, Video kaydı ve canlı akış için kullanılmakla beraber, özellikle oyun videoları çekmek için tercih edilen popüler bir programdır.

Özellikle canlı yayın akışı yapmak için kullandığınızda, yayınlarınızı kendi serverlarınızda veya Twitch/Justin.tv, Vaughn Live, iNSTAGIV.tv, GoogdGame.ru, DailyMotion, Hashd.tv, TGamers.ru, YouTube gibi sitelerde yayınlamanızı sağlar. Program ile Yüksek performanslı gerçek zamanlı video, ses yakalama ve karıştırma yapmanız mümkün. Pencere yakalama, resim, metin, tarayıcı pencereleri, web kamerası ile görüntü yakalama  daha fazlasını içeren çoklu kaynaklardan oluşan sahneleri oluşturabilirsiniz.

Sınırsız sayıda sahneler oluşturarak bu sahneler arasında kolayca geçişler yapabilirsiniz. Gürültü kapısı, gürültü bastırma ve kazanç gibi kaynak başına filtreleri olan sezgisel ses mikserine sahip olması sayesinde tüm ses kontrolü sizde. Kolaylaştırılmış Ayarlar paneli, yayınınızın veya kaydınızın her yönünü değiştirmek için çok çeşitli konfigürasyon seçeneklerine erişmenizi sağlar. Özellikle Gereenbox teknolojisi ile arka plan değiştirmek isteyenlerin çokça tercih ettiği programlardan biridir.

OBS Studio

PROGRAM VİDEOSU

OBS Studio 22.0.2 YAPILAN YORUMLAR