Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ToDoList 7.2.15.0

Please wait...

ToDoList  – Günlük İşleri Takip Etme Programı

 

ToDoList, günlük yapılacak işleri planlamak ve takip etmek için kullanacağınız bir programdır.

Günlük işleri takip etme konusunda sizlere yardımcı olmak için çok seçeneğe sahiptir. Aslında pek çok işi kolaylaştırmak için kağıt üzerinde basit bir liste bile bazı insanlar için yeterlidir. İnsanlar görevleri ve işleri takip etmek için herhangi bir not ve liste tutmadıklarında ya daha verimsiz yada eksik iş zararları yaşayabilirler.

ToDoList, özellikle Yazılım, inşaat, imalat, iş danışmanlığı, web sitesi yönetimi, düğün planlama, hatta yemek pişirme tarifleri için, belirli sektörler için oldukça yarar sağlamıştır. Ev ve iş ortamının inanılmaz yardımcısıdır. Windows tabanlı bir yazılımdır. Görevlerin statüsünü izlemeye ek olarak, görevler üzerinde raporlama konusunda güçlü bir sistemi içerir.

Karmaşık görevleri daha kolay hale getirmek için, görevleri hiyerarşik olarak zamanlayacağınız bir özelliğe sahiptir. Her görev başlangıç ​​ve bitiş tarihi, çeşitli özelliklerle planlanabilir. Raporları takip etmek için  yazıcıdan çıkış alacak türden bir belge veya ekrana döküm kayıt imkanı sağlar. Program Ücretsiz Açık Kaynak kodlu olarak sunuluyor. Hiçbir ücret ödemeden kullanılabilir ve kaynak kodu her zaman düzenlenecek şekilde mevcuttur.

Kullanımı:

Programı ilk kez çift tıklattığınızda, dilinizi seçme seçeneği sunulur. (Tercümeler Kaynaklar deposunda tutulur, aşağıya bakın.)

Dil seçildikten sonra bir “ToDoList Setup” penceresi açılır. Tamam, küçük bir yükleyici var … Verileri bir .INI dosyasına (ortak yapılandırma dosyası) veya Windows Kayıt Defteri’ne kaydetme seçeneğiniz vardır. Çoğu kişi, taşınması, kaydedilmesi ve düzenlenmesi kolay olan INI dosyasını seçer. Görev listelerini bir ağ üzerinde paylaşma seçeneğiniz de vardır, ancak bu daha sonra değiştirilebilir.

İleri’ye tıkladığınızda, başlangıçta kullanıcı arayüzünde göreceğiniz sütunların bir listesini alırsınız. Kendi başınıza çalışıyorsanız, bir görevin Kime Tahsis Edildiğini gösteren alanı görmek istemeyebilirsiniz. Son teslim tarihine kadar çalışmazsanız, Son Tarihini görmek istemeyebilirsiniz. Bunlar değerlendirilecek birkaç alandan sadece birkaçı, ancak varsayılanı kabul edip İleri’yi tıklarsanız ayarları istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz. Şimdi alanlardan herhangi birini merak ediyorsanız, bkz. Alanlara Giriş ve oradan (ve ayrıca kenar çubuğundan), tüm Görev Özelliklerinin tam bir listesine bir bağlantıdır.

Kurulumun bir sonraki sayfasında, kullanıcı arayüzünü (UI) basit tutma ya da mevcut tüm seçenekleri görme seçeneğine sahipsiniz. Bir yandan, basit olarak başlamak ve ihtiyaç duyduğunuzda büyümek iyidir. Diğer taraftan, ilk önce neyin uygun olduğunu görmek ve sonra neyi devre dışı bırakmak istediğinize karar vermek yardımcı olabilir.

Bu kurulum formundaki son seçenek, bir örnek liste görmek isteyip istemediğinizi sorar, Giriş.tdl – Bitir’i tıklatmadan önce varsayılan Evet’i bırakmak önerilir.

Yapılandırma verileri oluşturulur ve INI dosyasını kullanıyorsanız, ToDoList.ini, ToDoList klasöründe oluşturulur. Bu dosyayı forumlarda çok tartışan insanlar göreceksiniz.

Program başlar (veya yine de gerekir). Başlamazsa, Yönetici ayrıcalıklarıyla manuel olarak başlatmanız gerekebilir.

ToDoList

 

 

 

ToDoList 7.2.15.0 BENZER İÇERİKLER
ToDoList 7.2.15.0 YAPILAN YORUMLAR