Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ToDoList 7.2.9.0

Rate this post

Günlük İşleri Takip Etme Programı

 

ToDoList, günlük yapılacak işleri planlamak ve takip etmek için kullanacağınız bir programdır.

 

Günlük işleri takip etme konusunda sizlere yardımcı olmak için çok seçeneğe sahiptir. Aslında pek çok işi kolaylaştırmak için kağıt üzerinde basit bir liste bile bazı insanlar için yeterlidir. İnsanlar görevleri ve işleri takip etmek için herhangi bir not ve liste tutmadıklarında ya daha verimsiz yada eksik iş zararları yaşayabilirler.

ToDoList, özellikle Yazılım, inşaat, imalat, iş danışmanlığı, web sitesi yönetimi, düğün planlama, hatta yemek pişirme tarifleri için, belirli sektörler için oldukça yarar sağlamıştır. Ev ve iş ortamının inanılmaz yardımcısıdır. Windows tabanlı bir yazılımdır. Görevlerin statüsünü izlemeye ek olarak, görevler üzerinde raporlama konusunda güçlü bir sistemi içerir.

Karmaşık görevleri daha kolay hale getirmek için, görevleri hiyerarşik olarak zamanlayacağınız bir özelliğe sahiptir. Her görev başlangıç ​​ve bitiş tarihi, çeşitli özelliklerle planlanabilir. Raporları takip etmek için  yazıcıdan çıkış alacak türden bir belge veya ekrana döküm kayıt imkanı sağlar. Program Ücretsiz Açık Kaynak kodlu olarak sunuluyor. Hiçbir ücret ödemeden kullanılabilir ve kaynak kodu her zaman düzenlenecek şekilde mevcuttur.

ToDoList

 

 

 

ToDoList 7.2.9.0 YAPILAN YORUMLAR